Capatect

Capatect

Capatect, Капатек, Оздоба будівельна


Останнім часом теплоізоляція фасадів набирає все більший оборот. Це перш за все зумовлено високою вартістю опалення, все більшими темпами котеджної забудови, а також бажання мати не лише красиве, але й тепле та економне житло. Оздоба будівельна представляє Вам Capatect – підрозділ німецького концерну DAW, відомого також такими торговими марками, як Caparol та Alpina. Теплоізоляція фасадів окупає себе завжди.

До 30% теплоенергії неутепленої будівлі втрачається через зовнішні стіни. Зупиніть ці нераціональні енерговитрати – утепліть фасад Вашого будинку системою теплоізоляції Capatect! Ви економите до 40% витрат.

Високоякісна теплоізоляція фасадів не тільки утримує тепло всередині, а холод – зовні. Вона також захищає від повсякденних навантажень: вітру, негоди, ударів – і тим самим зберігає цінність вашої нерухомості. І що важливо: теплоізоляція фасадів пожвавить стіни будинку і додасть йому абсолютно індивідуальний вигляд. Бо завжди – зовнішній вигляд будинку – це візитна картка його мешканців.

Основні принципи компанії.

Тепло:  зменшення споживання енергії; захист від спеки, холоду та вологості; забезпечення затишної атмосфери у приміщенні.

Краса: максимальна різноманітність рішень по оформленню; збереження яскравості та стабільності відтінків; тривале збереження чистоти фасаду.

Надійність: протистоїть ударам; захист від морозів, злив, граду; запатентована карбонова система; запобігає утворенню тріщин.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!