Особливості декоративної штукатурки та способи їх нанесення

#Декоративні техніки, #Декоративні штукатурки

Декори для інтер’єру та екстер’єру

Декоративні штукатурки дають нам необмежені можливості для створення вишуканих авторських інтер’єрів та сучасних стильних екстер’єрів. Адже повністю повторити нанесений малюнок практично неможливо. Декоративні штукатурки можуть бути із додаванням камінців, слюди чи інших домішок. Для зовнішніх робіт найчастіше використовується зерниста штукатурка як “шуба”, “баранек” чи “короїд”. Ці штукатурки ще різняться за розміром зерна 1,5мм, 2мм чи 2,5мм. Capatect-ArmaReno 700 це суха мінеральна суміш, яку використовують не лише у якості штукатурки, шпаклівки чи клею, таку суміш широко застосовують і для створення декору травертин, ефект бетону чи імітація цегли як зовні, так і всередині приміщень. Такий декор потребує ще додаткового покриття Caparol Histolith Antik-Lasur. Бренд Капарол на сучасному ринку будівельних матеріалів представляє зовнішню декоративну штукатурку як готову до використання масу або порошок у мішках, який потрібно розводити водою. Готова маса продається у кольорі, також можна тонувати її у вибраний відтінок. А ось для інтер’єрних робіт вибір декоративних штукатурок надзвичайно великий. Застосовуючи у своєму помешканні чи офісі цей дивовижний матеріал ви отримаєте результат, яким будете задоволені роками. Адже він створить водночас витончений та вишуканий стиль, що поєднується із надзвичайно міцним та надійним в експлуатації матеріалом.

 

Декоративні штукатурки: переваги 

Декоративні штукатурки ЛьвівЦей матеріал надзвичайно універсальний, чудово доповнює будь-який стиль інтер’єру завдяки своїм різновидам, які дозволяють імітувати як натуральний камінь чи бетон, так і дерево, шпалери та інші популярні матеріали. Стійкість до забруднень та міцність надають штукатуркам перевагу над фарбами, а можливість нанесення на поверхні різноманітної фактури та форми робить цей матеріал незамінним при здійсненні ремонтів у офісах, салонах краси чи магазинах. Маючи у своєму складі надзвичайно малий вміст летких органічних сполук штукатурки є екологічно безпечними та надають можливість використання у спальнях, дитячих кімнатах, садочках чи ігрових дитячих центрах. Оскільки поверхні, покриті декором, легко чистяться та миються, їх можна застосовувати у приміщеннях, які інтенсивно експлуатуються. На відміну від фарбів, при потребі можна непомітно заробити дефекти поверхні (царапини, тріщини чи інші пошкодження, які можуть з’явитися у процесі експлуатації).

 

Види декорів

Декоративні штукатурки поділяються на декоративні лазурі, гладкі покриття та структурні. Декоративні лазурі наносяться на поверхню для створення візуальних ефектів та додаткового захисту поверхні. Серед гладких покриттів впевнено лідирує венеціанська штукатурка, хоча останнім часом популярності набуває і штукатурка з імітацією шовку, перлів, піщаних дюн чи оксамиту. Травертин, антика, марморин – це структурні штукатурки. Різноманітність асортименту декорів Caparol дозволяє обрати саме той варіант, який якнайповніше відобразить головний меседж дизайнера, підкреслить ваш смак та вдало доповнить інтер’єр приміщення.

За допомогою  Capadecor Stucco Di Perla Gold (золотистий) та Capadecor Stucco Di Perla Silber (сріблястий) створюють одне із найпопулярніших покриттів отточенто із відповідно золотистим чи сріблястим блиском з ефектом оксамиту.

Capadecor Marmorino Romantico – це дрібнозерниста мінеральна маса, яка допомагає нам відтворити фактурну імітацію каменю травертин, марморин чи гротто. Навіює неповторну атмосферу та відтворює рельєфи найвигадливіших форм.

Capadecor Stucco Eleganza напівглянцева маса з металевим блиском, який створює ефект мерехтіння перлів. Розкіш, унікальність та неповторність досягається можливістю тонування матеріалу у будь який обраний вами відтінок. 

Capadecor Modelliermasse – це пластична декоративна маса, яка здатна змоделювати обрану структуру, застосовується часто для втілення ефекту структурних ліній. Популярний сьогодні декор антика створюється за допомогою саме цього декору.

Capadecor Stucco Satinato використовуючи цю масу можна досягти ефекту матового шовку, який у насичених кольорах створює вишукану матову поверхню.

Capadecor StuccoDecor Di Luce шпаклювальна маса, яка створює неповторну блискучу поверхню, а вишукана венеціанка – декор, який можна створити саме за допомогою цієї шпаклівки.

Caparol Histolith Antik-Lasur та Histolith Strukturierputz це матеріали, які застосовують для створення декорів не лише всередині приміщень, але і зовні.

 

Особливості нанесення декорів

Перед нанесенням декоративної штукатурки обов’язково слід підготувати поверхню: очистити основу від штукатурки, яка сипеться чи старих шпалер, вирівняти поверхню, ретельно її прогрунтувати. Від якості проведення підготовчих робіт напряму залежить і якість нанесення безпосередньо самого декору. Для забезпечення хорошої якості роботи необхідно мати якісні та надійні Інструменти. Для нанесення декоративних штукатурок беремо відповідні інструменти, адже для бажаного ефекту декори можна наностити різними техніками. За умови якісної підготовки основи та професійного нанесення декору він може служити роками створюючи затишок в оселі, надаючи їй шику та wow ефекту.

Ваша корзина