Caparol

Показано 1–15 із 90

Група компаній Caparol розробляє, виробляє та постачає на ринки різних країн світу високоякісні фарби, емалі, лазурі, хімічно-будівельні покриття, а також матеріали та технології для теплоізоляції фасадів. Штаб-квартира групи знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина). На протязі 120 років успішної роботи,  ключовими пріорітетами розвитку групи є інновації та довіра клієнтів.

Так, починаючи з моменту свого заснування в 1885 році, група Caparol безперервно сприяє розвитку галузі, розробляючи та впроваджуючи інноваційні технології в створенні якісних безпечних для навколишнього середовища та здоров’я людей фарб. В той же час, являючись сімейним підприємством, Caparol стратегічно орієнтовані на розуміння потреб клієнта.

factory, Caparol, ремонт, фарба, у ЛьвовіІСТОРІЯ МАРКИ CAPAROL

Бренд Caparol на сьогоднішній день відомий у цілому світі та має біль ніж столітню історію. Розпочинався як сімейний бізнес ще у дев’ятнатцятому столітті. Тоді місцевий підприємець Ернст Муржан та його син Едуард з Гамбургської експортно-імпортної торгової компанії “Ernst Murjahn & Sohn” набувають права на видобуток марганцю в Оденвальді де знаходять мінерал із групи амфіболів.

Ернст Муржан знаходить спосіб обробити амфібол та засновує «Німецький амфіболіновий завод Едуарда Муржана» у Оденвальді. Пізніше його син Роберт Муржан розробляє штукатурку на основі вапна та крейди і засновує у 1895 році компанію “Німецький амфіболіновий завод Роберта Муржана” в Обер-Рамштадті.

Бізнес процвітає та розвивається і 1928 року онук Ернеста Муржана Роберт розробляє речовину, яка отримує назву Капарол (отримано із початкових букв компонентів речовини казеїну, парафіну та олеуму). А вже 1965 року концерн DAW є найбільшим виробником емульсійних фарб у Німеччині.

Будучи незалежним сімейним бізнесом компанія зростає і зараз є третім за величиною виробником архітектурних фарб у Європі та незмінно лідирує у Німеччині, Австрії та Туреччині. Сьогодні Сaparol – це фарби, емалі, лазурі, хімічно-будівельні покриття, матеріали для теплоізоляції фасадів. Якість,еколоічність продукції та інноваційні підходи у виробництві є запорукою незмінного успіху компанії.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ У СВІТІ ФАРБ І В ОБЛАСТІ КОЛЬОРУ

Компанія DAW пишається багаторічним досвідом і унікальними ноу -хау свого відділу наукових розробок. Як виробник, вона випускає продукцію з таким розрахунком, щоб її використання було максимально простим і не вимагало спеціальних навичок. Студія колірного дизайну відстежує сучасні тенденції в оформленні інтер’єрів і колірних перевагах і перетворює їх в надихаючі концепції. Зрозуміла і проста навігація в інформаційних матеріалах, супутні наочні ілюстрації та зразки, професійні консультації фахівців дозволяють легко розібратися в широкому асортименті товарів Alpina і вибрати те, що потрібно саме Вам.

НАДІЙНІСТЬ

Постійність якості та надійності продукції Alpina, неодноразово відзначалося численними нагородами, пояснюється тим, що Alpina належить сімейный компанії в п’ятому поколінні. Питання сталого розвитку є для бренду Alpina і для групи компаній DAW – найбільшого європейського приватного виробника будівельних фарб, принциповою підприємницькою позицією.

РІЗНОМАНІТТЯ ВИБОРУ

Ви бажаєте пофарбувати ворота гаража, захистити паркан від іржі або пофарбувати фасад Вашого будинку ультрамодними фарбами, стійкими до атмосферних впливів? У Оздоба будівельна Ви знайдете дійсно все, щоб оформити і декорувати Ваш будинок по-новому.

Ваша корзина