Alpina

Показано 1–15 із 47

Змінюватися, при цьому залишаючись своїм принципам — саме такий висновок можна зробити, вивчаючи столітню історію торгової марки Alpina. Протягом останніх десятиліть Alpina являється найпопулярнішим брендом у Німеччині та одним із провідних у Європі в галузі фарб, емалей, лаків та лазурей. Основна формула успіху компанії — поєднання традицій та інновацій, залишаючи при цьому в центрі уваги клієнта. Саме для клієнта.

Основні принципи компанії.

Якість

Довіра мільйонів людей, їх вибір на користь продукції Alpina при ремонті і обробці власного житла зобов’язує виробника постійно відповідати високим стандартам, берегти свою репутацію і виправдовувати очікування споживачів. Тому до якості продуктів Alpina пред’являються найвищі вимоги. Відібрані компоненти,  вивірення та постійне удосконалення рецептур, дозволяють швидко і легко забезпечити надійне та безпечне покриття практично для будь-якої поверхні.

Для професіоналів

Навіть досвідчений майстер знайде у Оздоба будівельна все, що йому потрібно – високоякісні продукти нової лінійки Alpina EXPERT, які дозволяють отримати прекрасні результати при нескладному застосуванні.

Здоров’я

Поряд з високою якістю своєї продукції, Alpina завжди виносить на передній план екологічну безпеку і захист здоров’я споживачів. Торговій марці Alpina належить роль першопрохідника на ринку будівельних матеріалів у впровадженні фарб для внутрішніх робіт без розчинників і шкідливих речовин. У 2001 році Alpina запатентувала першу дисперсійнe фарбу, що не містить консервантів, і тим самим пішла на роки вперед у виробничо-технічній галузі.

Інновації

Інноваційна діяльність є хорошою традицією Alpina. На початку 20-го століття цінним винаходом стала інтер’єрна фарба Alpinaweiss, оскільки вперше вдалося забезпечити розмішування порошкової фарби в холодній, а не в теплій воді. Інноваційне мислення охоплює всі галузі виробництва, аж до упаковки.

Alpina, ремонт, фарба, у львовіНовий дизайн – перевірена якість

Для того, щоб Ви могли легко орієнтуватися в широкому асортименті Alpina — компанія розробила новий образ. Новий емоційний світ зображень на упаковках покаже Вам сфери застосування продуктів. Поряд з новим зовнішнім виглядом, який візуально виділяє найважливіші властивості продукту, так само і назви продуктів, що говорять самі за себе, допоможуть швидко знайти бажане. А для оформлення продуктів кращої якості Alpina ввела абсолютно нові чорні упаковки, які відразу ж кинуться Вам в очі.

Ваші індивідуальні відтінки

Ясна річ, продукти Alpina Ви знайдете не тільки в білому кольорі. Безмежним, вибір колірних відтінків не залишить жодного Вашого бажання невиконаним. Ви можете вибрати з безлічі продуктів, змішаних індивідуально для Вас. Ви впізнаєте їх по значку ColorMix, або вручну легко змішаєте Ваш бажаний колірний відтінок за допомогою колірувальних концентратів Alpina.

Ваша корзина