Wooster

Показано 1–15 із 87

Компанія The Wooster Brush Company є провідним виробником малярних інструментів не лише в Америці, але і у цілому світі. Якість, зручність, новаторство, доступність є основними пріоритетами діяльності бренду. Асортимент компанії налічує понад 2 000 виробів як для майстрів ремонту у цілому світі, так і для професійних художників. Досвід компанії у сфері виробництва інструментів не має рівних у світі, він передавався із покоління до покоління, відшліфовувався та вдосконалювався понад 170 років та зібравши найкраще втілюється 650 високопрофесійними працівниками із середнім стажем роботи у даній сфері понад 13 років у високоякісних малярних інструментах. Маючи у своєму розпорядженні понад 888 000 квадратних футів адміністративних, виробничих, судноплавних та складських приміщень Вустер підтримує високий стандарт якості, впроваджує інновації на виробництві та впевнено займає вагому нішу у світовому виробництві малярних інструментів.

Історія компанії Вустер

А починав усе Адам Фосс далекого 1851 року в штаті Огайо, де, мріючи про власний магазин із малярними інструментами, у невеличкому приміщенні вручну виготовляв пензлики та продавав їх серед жителів містечка просто на вулиці, біля дверей їхніх будинків. Проте через 58 років компанія придбала землю та побудувала фабрику із виробництва малярних інструментів “The Wooster Brush Company” у містечку Вустер штату Огайо. Вирізняючись стабільністю та надійністю відома компанія до сьогоднішнього дня розміщує штаб-квартиру за своєю сторічною адресою. За свою 170-річну історію бренд змінив лише дев’ять президентів, а останній, Вільям С. Фагерт, попередньо пропрацював у компанії 25 років і став її президентом лише 2010 року.

Інновації Wooster

Протягом такого вагомого періоду часу спеціалісти компанії винайшли та впровадили Фосс-набір, призначення якого – цементування щетини у пензлі. Широко розповсюдженні на сьогоднішній день скошені пензлі, кутові пензлі (для якісного нанесення фарби у важкодоступних місцях), пензлі для нанесення латексної фарби із нейлоновою ниткою – також розробка фахівців компанії Wooster. Компанія першою створила та впровадила у виробництво технологію Exploded-Tip®, яка дозволяє виготовляти м’які прапорці на кінцях ниток (розщеплювати кінці нитки та щетини, що забезпечує пензлям та валикам додаткову м’якість). Провідні фахівці бренду не зупиняються на досягнутому, вдосконалюючи свою продукцію і впроваджуючи все новітніші та революційніші рішення, дивуючи світ напрацюваннями у сегменті малярної продукції.
Вустер пишається своєю 170-літньою історією, історією, яка має велике значення для компанії сьогодні, яку примножуватимуть у майбутньому новими розробками. Щоб слова “Вироблено в Америці” не були пустопорожніми, а були символом якості, надійності, зручності та інноваційності.

Де купити інструменти Wooster у Львові за найнижчою ціною?

Купити малярні інструменти компанії Вустер у Львові можна у наших магазинах-салонах бренду “Оздоба будівельна”. Обираючи валики, пензлики, кювети, телескопічні ручки Wooster, ви обираєте найкраще, що можна запропонувати у світі малярних інструментів.

Ваша корзина