Про нас

Професійні матеріали та сервіс

Наша історія

Працюємо тільки з найбільшими виробниками, щоб запропонувати Вам накращий досвід

Компанія “Оздоба будівельна” здійснює оптову та роздрібну торгівлю оздоблювальними та будівельними матеріалами для зовнішніх та внутрішніх робіт. На сьогоднішній день ми є дилерами добре відомих не лише в Україні брендів Caparol, Alpina, Limestone, Hardex. Дбаючи про своїх клієнтів ми пропонуємо їм лише високоякісну, екологічно безпечну та сертифіковану продукцію, постійно розширюємо співпрацю із відповідальними виробниками на ринку України. Здійснюємо оптову та роздрібну торгівлю фарбами для зовнішніх та внутрішніх робіт, грунтовками, системами утеплення, системами для реставрації пам’яток архітектури, лазурами, лаками, малярними інструментами, а також надаємо послуги з нанесення внутрішніх та зовнішніх декоративних покриттів у різних техніках.

 

років досвіду

чол. в команді

літрів фарби кольоровано

Фарба для стін у Львові на Стрийській

Професійна команда консультантів Оздоби будівельної не лише надасть фахові відповіді на Ваші запитання, але і здійснить підбір кольору на індивідуальне замовлення клієнта на високотехнологічному обладнанні за допомогою сучасних комп’ютерних програм, через тривалий відрізок часу зможе його відновити завдяки збереженій інформації чи, за потреби щось поправити, користуючись спеціальним обладнанням визначити колір на раніше  пофарбованій поверхні. 

Ми невпинно підвищуємо свій професійний рівень та професійний рівень своїх клієнтів проводячи навчальні семінари для майстрів, які займаються зовнішніми та внутрішніми ремонтами будівель, їх утепленням, нанесенням декоративних штукатурок та реставрацією старих приміщень.

Нашими постійними клієнтами є такі знані у Львові будівельні фірми як “Екодім”, “TVD”, “Львівміськбуд”, “Нова оселя”, “Мережа сервіс”, “Володар маркет”, “Місто комфорту” і інші не менш знані у місті та області професіонали. 

Ми ростемо і розширюємо свою мережу. На сьогоднішній день магазини-салони “Оздоба будівельна” знаходяться у Львові на вул. Замарстинівській, 240 та вул. Боднарській, 14А. Також здійснюємо доставку замовлень по Львову та області, а у межах України – на умовах Нової пошти. Ми пропонуємо своїм клієнтам демократичні ціни та гнучку систему знижок та розпродажів. Окрім якісних та безпечних продуктів Ви отримаєте безкоштовні консультації у сфері будівництва і ремонту, позитивні емоції від спілкування, корисні поради, професійний підхід та індивідуальний підбір кольору. Завітавши до нас Ви втілите у реальність свою мрію про вишукане та затишне помешкання. Розфарбуємо Вашу мрію разом!

Ваша корзина