Популярні техніки нанесення декоративної штукатурки

#Декоративні штукатурки

Дизайн інтер’єру стає справжнім мистецтвом, а декоративна штукатурка – креативним способом перетворити простір. Сьогодні існує безліч технік, які дозволяють створювати унікальні текстури та рельєфи на стінах. Розглянемо найпопулярніші техніки нанесення декоративної штукатурки, які надають приміщенню естетичного та стильного вигляду.

Штукатурка “Під бетон”

Декоративна штукатурка під бетонДекоративна штукатурка “під бетон” є однією з найпопулярніших технік нанесення, оскільки ідеально підходить для популярного останнім часом стилю лофт. Ця техніка надає стінам індустріальний і сучасний вигляд, імітуючи структуру і колір бетону. Цей стиль став популярним в сучасному дизайні і користується великою популярністю в інтер’єрах, які прагнуть до експериментів і нестандартності.

Переваги використання декоративної штукатурки під бетон:

  • Велика палітра від світло-сірого до глибоких відтінків. Існують різні тональності відтінків сірого – холодні, нейтральні і навіть теплі. Це дозволяє створювати прості, але цікаві композиції
  • Можливість створення унікального дизайну інтер’єру своїми руками. Декоративку можна навчитися наносити самостійно або звернутися до майстра
  • 100% імітація бажаного ефекту
  • Довговічність матеріалу – стійкість до підвищеної вологості
  • Добре утримує тепло
  • Гігієнічність – можливе навіть вологе прибирання поверхні.

Штукатурка “Травертино”Штукатурка Травертино

TRAVERTINO – це штукатурка з ефектом натурального каменю, що використовується для оздоблення стін та інших поверхонь як всередині, так і зовні приміщень. До складу входить акриловий сополімер, мелений травертин, наповнювачі та різні цільові добавки.

TRAVERTINO є універсальною і не змінюється під впливом перепадів температури або високої вологості. Декоративну штукатурку можна сміливо використовувати для зовнішнього оздоблення, облицювання будинків, прибудинкових територій, колон, фризів та басейнів. TRAVERTINO не псує свій зовнішній вигляд, а лише стає більш благородним і зістареним, що тільки підкреслює її довговічність.

Цей вид декоративної штукатурки стійкий до високих експлуатаційних навантажень, тому його можна використовувати в громадських приміщеннях. Декоративна штукатурка під травертин не потребує зайвого декору, адже вона прикрашає інтер’єр завдяки своїй ексклюзивності та благородству.

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатуркаВенеціанська штукатурка, яку також називають мармуровою штукатуркою, – це декоративна техніка або стиль, що використовується в інтер’єрі та екстер’єрі. Це традиційна декоративна техніка, яка використовувалася багато століть тому і збереглася до наших днів з поправками на сучасні технології. Сьогодні її переважно використовують для внутрішнього оздоблення житлових і комерційних будівель.

Види венеціанської штукатурки

  • Венеціанська штукатурка – це різновид декоративної штукатурки з ефектом натурального мармуру та інших природних каменів. На ринку представлена вапняна, акрилова та художня венеціанська штукатурка. Вапняна штукатурка максимально наближена до оригінальної давньоримської штукатурки.
  • Акрилова штукатурка – сучасний і доступний матеріал, який за своїми якостями не поступається вапняній штукатурці. Завдяки різноманітним наповнювачам можна реалізувати десятки цікавих дизайнів. Штукатурка з різними наповнювачами дозволяє отримати складні і глибокі візерунки, які підкреслюють вишуканість інтер’єру.
  • Художня венеціанська штукатурка. Матеріал наноситься надтонким шаром, тому роботу повинен виконувати досвідчений майстер. Виготовляється на основі вапняної пасти “граселло” або “граселло екстра”. Це вапняний наповнювач найніжнішої консистенції, який дозволяє наносити венеціанку напівпрозорими шарами, що відкриває неймовірні можливості для художників-декораторів.

Обираючи техніку нанесення декоративної штукатурки, враховуйте стиль вашого приміщення та особисті уподобання. Незалежно від обраного методу, правильно використана декоративна штукатурка може перетворити ваш простір на шедевр дизайну. 

Ваша корзина