Декоративні техніки для фасадів

#Декоративні техніки, #Декоративні штукатурки

Декоративна штукатурка для фасаду ЛьвівПерше враження та особисту думку про господаря будинку гості складають входячи на подвір’я садиби. Як одяг та доглянута зовнішність у людей, так екстер’єр для дому, формують думку про нас та наші смаки і становище у суспільстві. Тому надзвичайно важливо не просто утеплити фасад, а вміло поєднати у дизайні своєї садиби різноманітні фактури, кольори та декоративні техніки оформлення зовнішніх поверхонь. Щоб фасад будівлі виглядав стильно та сучасно Капарол пропонує декоративні матеріали для створення індивідуального та неповторного його дизайну. 

Для зовнішніх робіт часто застосовують готові штукатурки AmphiSilan Fassadenputz, Capatect-Faschenputz, Silikon-Fassadenputz або Sylitol Fassadenputz. Вони відрізняються між собою основою (мінеральна, силікатна, силіконова) та товщиною зерна (1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм). Таку готову масу можна наносити у техніці “короїд” чи “баранек”, створюючи борознисту чи зернисту структуру фасаду. Також компанія Капарол пропонує і сухі будівельні суміші Capatect-Mineral-Leichtputz які також можна наносити у техніках “короїд” чи “баранек”. Ці штукатурки якісні, важкозаймисті, стійкі до забруднення та атмосферного впливу. Вони не лише надійно захистять фасад від негативного впливу часу, а й нададуть будівлі оригінальності та неповторності.

Для створення поверхні з ефектом натурального каменю (вапняку) чи поверхні з ефектом дерев’яної дошки у класичній кольоровій палітрі (дуб, горіх, сосна, черешня, червоне дерево) використовують універсальну мінеральну суху суміш Capatect-ArmaReno 700 та силіконову фасадну фарбу  ThermoSan NQG  та силікатну лазур Caparol Histolith Antik-Lasur

Щоб отримати в результаті сучасну декоративну поверхню у техніці Autentico (ефект бетону) застосовують матеріали Капарол Capatect Putzgrund 610, Capatect-ArmaReno 700 та Caparol Histolith Antik-Lasur. Для створення креативної структурної поверхні Filigrano вам необхідно придбати продукти Caparol Capatect-ArmaReno 700 та  ThermoSan NQG. Відтворити первинні структури у техніці Rustico вам допоможуть матеріали Capatect Putzgrund 610, AmphiSilan-Fassadenputz Fein і ThermoSan NQG. Якщо ж ви бажаєте отримати розкішну золоту чи срібну поверхню та при цьому зберегти її структуру, вам потрібна дисперсійна фарба із золотим Capadecor CapaGold чи срібним Capadecor CapaSilber   ефектом. 

У цокольній частині будівлі часто застосовують спеціальні штукатурки Capatect Buntstein-Sockelputz 691 чи KD-Buntsteinputz. Завдяки дрібним кольоровим камінцям поверхня стає красивою та міцною.

Декоративні техніки для фасаду Львів Капарол

Обираючи матеріали бренду Капарол ви завжди можете бути впевнені у відмінному результаті за умови дотримання технологій застосування матеріалу. Якісні, довговічні, екологічно безпечні продукти цієї фірми широко відомі у всьому світі та займають чільне місце на ринку України. У Львові придбати матеріали можна у магазині салоні “Оздоба будівельна” який є офіційним дистриб’ютором бренду у області. Ми знаходимося за адресою м.Львів вул. Замарстинівська, 240 та вул. Боднарська, 14А. У робочий час до нас можна звернутися за інформацією та професійною консультацією за тел. 067 905 16 97,  050 438 91 05 або 093 986 74 40. Здійснюємо доставку товарів у Львові та області, по Україні – на умовах Нової пошти. Розмалюємо Вашу мрію разом!

 

Ваша корзина