Декоративні техніки для фасадів

#Декоративні техніки

Декоративні техніки для фасадів

Естетичність – одна з найважливіших характеристик фасаду, адже всі ми бажаємо бачити навколо себе красу та чистоту. На додаток, особливості роботи людського зору породжують нашу любов до розглядання фактур, незвичних форм, гармонійних комбінацій відтінків, або таких, що створюють виклик оточуючим конструкціям та об’єктам.

Теплоізоляція будинків не виключає застосування декоративних технік. Навпаки, існує безліч різноманітних варіантів оформлення стильних та ефектних фасадів утеплених будівель.

Значною популярністю користуються фасади з класичним ефектом натуральної дерев’яної дошки. Для його створення знадобиться шпаклівка ArmaReno 700, антиадгезивний засіб Agrol B Multi, силіконова фасадна фарба Thermosan NQG та силіконова лазур TopLasur NQG. Техніка роботи вимагає досвіду, але результат вартий усіх витрат. Класична кольорова гама – золотий дуб, червоне дерево, світлий горіх, темний горіх, чорне дерево, черешня, модрина і сосна – довершує ідентичність ефекту натурального дерева на поверхні.

Дисперсійні штукатурки Capatect Fassadenputz та Sylitol Fassadenputz призначені для зовнішніх робіт. Їх застосовують на теплоізоляційних плитах для створення зернистої чи борознистої структури поверхні фасаду. Екологічно чисті, стійкі до забруднень та важкозаймисті матеріали надають будівлям оригінального вигляду, надійно захищаючи фасад від впливу часу і атмосферних явищ.

На увагу заслуговують і мозаїчні штукатурки Capatect Buntstein-Sockelputz 691 та KD-Buntsteinputz. Дрібні кольорові камінці у складі матеріалів роблять поверхню не лише естетичною, але й дуже міцною. Завдяки цьому, штукатурки здебільшого застосовуються як фінішні декоративно-захисні матеріали в цокольній частині будівлі в системі Capatect Sockel.

Окремо виділимо декоративні фасадні плити Meldorfer, що повністю змінили концепт фасадного облицювання. Виготовлені заздалегідь, плити здатні імітувати кам’яну чи цегляну кладку, оформлювати на поверхні фасаду мозаїчні візерунки, втілювати авторські ідеї на фасадах будинків. Плоска облицювальна плитка на основі мінеральних і органічних компонентів застосовується в якості заключного покриття в теплоізоляційних системах Capatect типу А і В, для інших поверхонь з несучою здатністю, а також для декоративного оформлення стін всередині приміщень.

Сам бренд Capatect має лінійку шпаклівок для креативного оформлення фасадів. Виробник пропонує чотири креативні техніки:

  • Accento, з ефектом м’яких переливів та глибини поверхні (Capatect AmphiSilan-Fassadenputz K15, Capatect Accento-Spachtel, Capatect Accento-Finish.);
  • Autentico, з брутальною автентичністю справжнього бетону (Capatect Putzgrund 610, Capatect ArmaReno 700 і Histolith Antik Lasur (ТІ № 1006);
  • Filigrano, з ефектом креативних структурних поверхонь (Capatect ArmaReno 700, ThermoSan NQG);
  • Rustico, з відсиланням до первинних структур (Capatect Putzgrund 610, AmphiSilan-Fassadenputz Fein, ThermoSan NQG).

Техніки органічно доповнюються трьома креативними ефектами:

  • Brilliant, забезпечує мерехтливий ефект для темних фасадів (Capatect Putzgrund 610, AmphiSilanFassadenputz, ThermoSan NQG і Capatect Kreativeffekt Brilliant);
  • Stardust, надає мерехтіння фасадам світлих тонів (Capatect Putzgrund 610, AmphiSilan-Fassadenputz, ThermoSan NQG і Capatect Kreativeffekt Stardust);
  • CapaGold/CapaSilber, робить поверхню золотою або срібною, зберігаючи її структуру (EffektGrund, CapaGold або CapaSilber).

Фасад

Варто пам’ятати, що індивідуальність ніколи не була протилежністю гармонії та стилю. Бажання відрізнятися повинно розумно співвідноситися із стилістикою вулиці, району чи міста. Навіть Гауді та Хундертвассер зважали на цей принцип, а вони – генії створення унікальних та неповторних фасадів. Із декоративними техніками та матеріалами “Капарол Україна”, енергоефективні будівлі не лише принесуть користь людям та планеті, але й розвиватимуть естетику архітектури нашого краю.

ЗАМОВЛЯЄМО ДЕКОРАТИВНІ ТЕХНІКИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Для більш повного ознайомлення та професійної консультації варто все одно звернутися до фахівців. Наш магазин-салон знаходиться у Львові по вул. Замарстинівській, 240 та вул. Боднарській, 14А. Ми здійснюємо консультації телефоном 096 567 99 06, 050 438 91 05 та 067 905 16 97 у робочий час. Проводимо доставку товару у межах Львова та області, у межах України – на умовах Нової пошти.

 

Ваша корзина