Вибираємо декоративну штукатурку разом!

#Декоративні техніки, #Поради по ремонту

Чим більше ми починаємо залежати від цифрового світу, тим більшої цінності здобувають речі ручної роботи. Новітні тенденції оформлення приміщень орієнтуються на мінімалізм та простоту. Саме тому, особливою популярністю почала користуватись декоративна штукатурка як стиль обробки стін. За словами спеціалістів, в декорі будь-якого приміщення, незалежно від того чи Ви в ньому проживаєте чи працюєте, акцент повинен робитись на природність. Найкраще цьому критерію відповідають нерівні поверхні, ледь помітні рельєфні образи, що, у свою чергу, можуть забезпечити високу сенсорну тактильність.

 

В чому особливість декоративної штукатурки?

Вона дарує відчуття рукотворності. Такий спосіб оздоблення стін – прекрасна альтернатива шпалерам чи звичній для всіх фарбі для стін. Для обробки стін за допомогою декоративної штукатурки використовують спеціальний ремісницький ефект, завдяки якому поверхні стін будуть приємні на дотик та вигляд. 

Теорія гармонійного дизайну базується на ідеї про те, що загальна атмосфера, емоції, які виникають у мешканців та гостей приміщення та навіть відчуття простору кімнати значним чином залежить від кольору стін. Поєднуючись з прагненням наблизитись до природи, при оформленні стін у стилі декоративної штукатурки, прийнято використовувати таку палітру, як:

  • відтінок льону;
  • відтінок піску;
  • відтінок верблюжої шерсті;
  • колір квітів сакури;
  • відтінок каштана тощо.

Існує ще одне правило: чим темнішим буде відтінок штукатурки, тим більш «живими» будуть текстури й виразнішим загальний інтер`єр.

Що слід врахувати при оформленні кімнати?

Варто також подбати про освітлення у приміщенні з декоративною штукатуркою. Краще всього облаштувати один чи два основних джерела освітлення, а також декілька світильників у зонах, де це найбільше потребується (зокрема, куточок для читання чи в`язання тощо). Надавайте перевагу лаконічним формам та мінімалізму. Майже завжди такі предмети – безпрограшний варіант.

Радимо Вам зазирнути до каталогів нашого онлайн-магазину й ознайомитись з наявними у продажі товарами від відомих брендів. За потреби Ви завжди можете звернутись за вказаними на сайті номерами та отримати кваліфіковану консультацію в телефонному режимі. Або ж пишіть в наш онлайн-чат у facebook messenger! Ми завжди раді допомогти Вам у прагненні купити декори, фарби  високої якості за доступною ціною. 

Також ми надаємо послугу “майстер декоративних текстур”, маємо зразки їх робіт на будь які види текстур декорів. Салони “Оздоба будівельня” – ідеальне місце для цього!

Ваша корзина