Caparol Fakturfabre-нова фасадна фарба для створення рельєфних покриттів

#Фарбування

З початком весняних фасадних робіт Caparol представляє новинку: структурну водно-дисперсійну акрилову фарбу для зовнішніх і внутрішніх робіт Caparol Fakturfarbe.

Матеріал перекриває дрібні тріщини, створює фактуру та оптичний ефект рівної поверхні, до того ж має добру покриваність.

Рельєфне покриттяГоловні переваги Caparol Fakturfarbe:

 • легко наноситься і структурується;
 • атмосферостійка;

 • екологічно чиста (вміст ЛОС < 10 г/л);

 • низька водопроникність (клас 3 по DIN EN 1062);

 • висока паропроникність (клас 1 DIN EN 1062);

 • висока покривна здатність.

Матеріал колерується в системі Color Express і підходить для нанесення на мінеральні основи (бетон, вапняно-цементні штукатурки, гіпсові штукатурки й плити), старі міцні покриття та дисперсійні фарби. 

Техніка нанесення складається з кількох етапів.

 1.  Підготовка поверхні, яка повинна бути міцною, сухою, незамерзлою (від 5 до 35°С). Передусім необхідно видалити забруднення, неміцні ділянки та сліди маслянистих речовин. Рекомендується попередня обробка основи дисперсійною ґрунтівкою Capatect UniGrund або Optisilan Tiefgrund.
 2. Підготовка матеріалу. Ретельно перемішайте фарбу. За необхідності, додайте до 5% води. 
 3. Нанесення. Фарба наноситься легко, в один шар і рівномірно розподіляється по поверхні валиком з ворсом 18-21 мм або гладким шпателем. Одразу після нанесення фарби необхідно надати поверхні бажану структуру за допомогою кельми або поролонового чи структурного валика. 
 • Приблизна витрата фарби на покриття в один шар складає 300-350 г/м². Під час роботи відносна вологість повітря повинна складати нижче 80%. Отже, перед нанесенням варто перечекати опади, так само як і сильний вітер чи години прямого впливу сонячних променів. 
 • Сьогодні наші домівки перетворилися на домашні офіси, де професійне життя відбувається паралельно з особистим. Естетичні фактурні фасади, вкриті Caparol Fakturfarbe, підвищують рівень комфорту та додають елемент краси у нашу дійсність. 
Ваша корзина