На що звернути увагу при виборі фарби від Caparol

#Фарбування

ТМ Caparol належить німецькій компанії Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn & Co. KG і займає лідерські позиції серед будівельних фарб на європейському ринку. Головною перевагою фарби Caparol є її екологічність. Федеральне відомство Німеччини з охорони навколишнього середовища відзначило ТМ Caparol “блакитним ангелом”, а фасадні фарби – “зеленою екологічною квіткою”. Це екологічні знаки, які підтверджують абсолютну безпеку продукції для людей і навколишнього середовища. Серед групи фарб Caparol розрізняють наступні види:

 • дисперсійні фарби;
 • акрилові фарби
 • силоксанові фарби
 • силікатні фарби;
 • фарби на основі полімерних смол.

Caparol в УкраїніПідприємство Caparol в Україні

Бренд Caparol належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke, що має 125-річну історію. В Україні бренд представлений дочірнім підприємством “КАПАРОЛ УКРАЇНА” та виробництвом ТОВ “КАПАРОЛ ДНІПРО”.

Завод виробляє якісні будівельні матеріали. Мета роботи полягає в тому, щоб люди жили і працювали в безпечних, енергоефективних будівлях, інтер’єри та екстер’єри яких не тільки естетичні та практичні, а й створені з добротних, довговічних матеріалів.

Історія появи Caparol на території України: 

 • 1996 рік – завдяки застосуванню продукції бренду Caparol успішно реалізовано знаковий проєкт – Національна Філармонія України.
 • 2003 рік – було закладено заснування дочірньої організації “КАПАРОЛ УКРАЇНА”.
 • З листопада 2007 року – в селищі Василівка Дніпровського району Дніпропетровської області почала функціонувати виробнича лінія зі створення водно-дисперсійних лакофарбових продуктів під маркою Alpina. На поточний момент обсяг виробництва водно-дисперсійних матеріалів досягає 10 000 тонн на рік, а обсяг виробництва сухих будівельних сумішей – 12 000 тонн.
 • 2008 рік – в Україні було відкрито виробничо-логістичний центр німецької групи компаній Caparol під назвою “КАПАРОЛ ДНІПРО”. Комплекс займає територію в 4 гектари і розташований за 20 кілометрів від міста Дніпро (селище Василівка Дніпропетровської області).
 • 2006 рік – розпочав свою роботу новий логістичний центр у селищі Щасливе Київської області.
 • 2019 рік – на території заводу “КАПАРОЛ ДНІПРО” запущено нову виробничу лінію зі створення сухих будівельних сумішей для систем теплоізоляції Caparol і Krautol згідно з рецептурою концерну DAW SE.

Переваги використання фарб від Caparol

 • Фасадні фарби Caparol стійкі до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання;
 • абсолютно екологічні, запобігають розвитку бактерій і мікроорганізмів, гіпоалергенні;
 • фарби Caparol мають високий рівень покривної здатності при відносно низькій витраті;
 • покриття стійкі до впливу вологи, побутової хімії та стирання.

Варто також врахувати, що фарби Caparol відносяться до продуктів преміум-класу і мають відносно високу вартість.

Топ інтер’єрних фарб від Caparol

Caparol AmphibolinCaparol CapaSilan. Ця фарба на основі силіконової смоли давно зарекомендувала себе як “стельова” фарба. Caparol CapaSilan має такий профіль завдяки своїй властивості подовженого часу схоплювання. Це дає можливість працювати без дефектів на великих площах (тобто ви не помітите слідів від валика на своїй стелі). З фарбою Caparol CapaSilan вашу стелю не зіпсує навіть недосвідчений майстер. А завдяки тому, що фарба Caparol CapaSilan глибоко матова, стеля підкреслить благородство вашого інтер’єру.

Фарба Caparol Amphibolin є шовковистою-глянцевою. Будучи чистоакрилатною фарбою, Amphibolin має поліпшену адгезію до будь-яких будівельних основ, що робить її універсальною, тобто цю фарбу можна використовувати всередині і ззовні приміщень. Ця фарба є гордістю компанії Caparol.

У 1954 Deutsche Amphibolin-Werke von Robert Murjahn & Co. KG почало виробляти фасадну фарбу під назвою Amphibolin. На початку своєї діяльності (з 1895 року) підприємство займалося видобутком з гірських порід азбестовмісного мінералу амфіболу.

Фарба Caparol Fungitew-W – шовковисто-матова, до того ж вона містить фунгіцидні добавки, що дає змогу застосовувати фарбу Caparol Fungitex-W у приміщеннях, схильних до появи цвілі.

Фарби Caparol PremiumClean і Caparol PremiumColor є глибоко матовими фарбами, унікальною особливістю яких є збереження своєї шляхетної матовості, навіть за умови інтенсивних навантажень на стіни.

Якщо Ваші стіни не вимагають постійного інтенсивного прибирання і їм необхідне лише періодичне вологе прибирання, фарби 2-го класу вологого стирання – Ваш вибір! До цього класу належать – Caparol Samtex 7, Caparol Samtex 3, Caparol IndekoPlus.

Між собою ці фарби відрізняються ступенем блиску. Caparol Samtex 7 – тонкошарова шовковисто матова фарба, Caparol Samtex 3 – глибоко матова фарба, Caparol IndekoPlus – товстошарова глибоко матова фарба.

Топ фасадних фарб від Caparol

Caparol Amphibolin – універсальна фарба нового покоління. Стійка до атмосферних опадів, в тому числі до сильних дощів. Тонкошарова фарба легко наноситься і копіює текстуру основи. Підходить для зовнішніх робіт по мінеральних штукатурках, бетону, лицьовій цеглі, цементно-волокнистих плитах, старих покриттях, оцинкованих основах, твердому ПВХ, дереву.

Caparol AcrylFassadenfarbe – це атмосферостійке матове покриття. Має хорошу водопроникність і покривну здатність (здатність перекривати інші пігменти). Фарба підходить для вапняно-цементних основ, цементних штукатурок, бетону, цегли, силікатної цегли.

Матова фарба Caparol ThermoSan NQG. Склад, заснований на поєднанні силіконової смоли і спеціального гібридного сполучного, надає фарбі водо- і брудовідштовхувальні властивості. Фарба має низьку водопроникність <0,1 [кг/(м2-ч0,5)] і добре пропускає водяну пару. ThermoSan підходить для традиційних покриттів теплоізоляційних систем, покриттів штукатурок на основі синтетичних і силіконових смол, вапняних і вапняно-цементних штукатурок.

Caparol PermaSilanФасадна фарба Caparol PermaSilan, розроблена для заповнення тріщин у штукатурці розміром до 500 мкм. Композиція являє собою поєднання силіконової смоли та синтетичної дисперсії. PermaSilan має високу адгезію, морозостійкість і стійкість до атмосферних впливів. Застосовується на мінеральних штукатурках, непошкоджених, еластичних пластикових покриттях, старих пофарбованих поверхнях і системах ізоляції WDV.

Мінеральна матова фарба Caparol AmphiSilan-plus. Завдяки високій водовідштовхувальній здатності захищає фасад від бруду та атмосферних опадів. Її можна використовувати для нанесення на штукатурки і мінеральні поверхні як відновлювальне покриття на довговічних силікатних і матових дисперсійних фарбах, на штукатурках на основі синтетичних смол і на теплоізоляційних композитних системах.

Екологічність фарби

Caparol завжди на крок попереду, коли йдеться про екологічно чисті продукти, піклуючись про здорове життя споживачів. Багато інтер’єрних фарб відзначені логотипом E.L.F., що означає, що вони без розчинників і з мінімальним вмістом шкідливих емісій. Продукти зі знаком E.L.F. мають показник вмісту шкідливих емісій при використанні органічних розчинників (ЛОС) менше, ніж 0,7 г/кг, що означає, що вже сьогодні ці лакофарбові матеріали витримують у 40 разів жорсткіші вимоги, ніж передбачено європейськими нормами.

Яка фарба Caparol найбільш довговічна

Довговічність фарби Caparol значною мірою залежить від умов нанесення, типу поверхні та конкретної лінійки фарб. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, включаючи внутрішні та зовнішні фарби, а також фарби з різним рівнем захисту та функціональності.

Наприклад, зовнішні фарби, такі як Caparol Amphisilan або Caparol AmphiSilan-Plus, призначені для протистояння атмосферним впливам і, як правило, мають високу міцність. Фарби з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і забруднень, такі як Caparol Indeko-Plus, також можуть бути дуже довговічними.

Важливо правильно підібрати фарбу для конкретних умов і типу поверхні. Для отримання найбільш точної рекомендації щодо довговічної фарби Caparol для вашого конкретного проєкту найкраще звернутися до технічних спеціалістів Caparol або дилерів Caparol у вашому регіоні.

Як довго сохне фарба Caparol

Час висихання фарби Caparol може залежати від багатьох факторів, включаючи тип фарби, товщину шару, умови навколишнього середовища (температура, вологість) тощо. Зазвичай рекомендований час висихання вказано на упаковці фарби або в технічній документації.

Наприклад, водно-дисперсійні фарби Caparol можуть сохнути від 1 до 4 годин до стадії “дотик” і від 4 до 6 годин до повного висихання. Однак це може змінюватися залежно від конкретних умов.

Рекомендуємо завжди перевіряти інструкції виробника на упаковці фарби або звертатися до технічних фахівців для отримання точної інформації про ваш конкретний продукт.

Ваша корзина