Трохи про нас

Оздоба будівельна – салон-гуртівня професійних будівельних матеріалів

Здійснюючи ремонт удома ми всі стикаємося із широким асортиментом будівельних матеріалів як вітчизняних, так і європейських виробників. Щоб не розгубитися у цьому морі пропозицій варто довіритися професіоналам на ринку будівельної продукції. Саме у салонах  “Оздоба будівельна”, що знаходяться у місті Львові по вул. Замарстинівська, 240 та Боднарська, 14А ви зможете ознайомитися із будівельними матеріалами та професійними інструментами таких провідних брендів як Wooster, Hardy та Еко-дім. Окрім цього, ми є офіційними дилерами таких знаних грандів європейського ринку як Caparol та Alpina. Співпрацюючи із такими відомими виробниками ми пропонуємо продукцію найвищої якості, екологічно безпечну та довговічну, що підтверджують сертифікати міжнародного зразка.

років досвіду

чол. в команді

літрів фарби кольоровано

З нами працюють найкращі

Якісні системи утеплення – на будь-який смак та гаманець

Чільне місце при здійсненні будівництва чи ремонту помешкання займає його утеплення. Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісні матеріали для утеплення як вітчизняних, так і кращих європейських виробників. Адже такі бренди як Caparol, Krautol та Еко-дім вже давно здобули визнання не тільки у нас, але і у Західній Європі. Усі товари сертифіковані і відповідають найприскіпливішим вимогам, а широкий діапазон цін влаштує найперебірливіших.

Фарби та декоративні матеріали від німецьких, чеських та українських виробників за низькими цінами

Дбаючи про своїх клієнтів, ми пропонуємо найкраще, що представлено на сьогоднішній день на ринку західного регіону. Фарби та декоративні матеріали, які ми пропонуємо, довговічні, екологічно безпечні, стійкі до атмосферних та механічних впливів, створені для внутрішніх та зовнішніх робіт. Крокуючи у ногу із часом, ми продаємо матеріали, які стануть окрасою будь-якого інтер’єру чи екстер’єру, втілять найоригінальніші задуми дизайнера та підкреслять витончений смак господаря. При цьому ви можете придбати високоякісні сертифіковані матеріали Caparol, Alpina та Krautol за демократичними цінами, а для постійних клієнтів ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Професійні малярні інструменти – надійні та довговічні помічники у ремонті

При здійсненні ремонту важливу роль відіграє і вдало підібраний інструмент. Ми пропонуємо якісні інструменти за прийнятною ціною, як для професіоналів, так і для аматорів у сфері ремонту, відомого американського виробника Wooster та польського Hardy. Маючи багаторічний досвід у даній сфері ці широковідомі виробники пропонують продукцію у різному ціновому діапазоні. Тому інструменти, придбані у нас – це бездоганна якість та лояльна ціна.

Комп`ютерне кольорування німецькими барвниками

Якщо ваш безмежний політ фантазії в уяві намалював колір, який ви не можете підібрати в реальності, не розчаровуйтеся. Ми здійснюємо комп’ютерне кольорування і здатні відтворити навіть найхимерніший відтінок, який потрібен для вас. При цьому, ми можемо його повторити і через деякий час, якщо виникне потреба щось підправити або домалювати. Використовуючи для комп’ютерного кольорування найкращі барвники, вироблені у Німеччині, стійкі до ультрафіолетових променів, ми здатні відтворити широку гаму відтінків та кольорів. У тому випадку, коли ви не можете остаточно визначитися із кольором чи хочете поєднати кілька кольорів у одному приміщенні, вам прийде на допомогу програма “Спектрум”, яка точно відтворить на екрані комп’ютера ваші задумки і допоможе визначитися остаточно із вибором.

Семінари та проведення навчання для професіоналів

Постійно підвищуючи свій професійний рівень та рівень наших постійних клієнтів ми проводимо у салоні ТОВ “Оздоба будівельна” цікаві семінари та навчання. У кінці лютого  у нас відбувся семінар на якому запрошені гості ознайомилися із декоративними штукатурками ТМ “Капарол”, техніками нанесення цього матеріалу та сферами його застосування. На наступному семінарі, у березні, можна було ознайомитися із сучасними системами утеплення, новинками цього сегменту ринку, що надзвичайно актуально на сьогоднішній день. У подальшому ми плануємо ще проводити такі цікаві та змістовні зустрічі. Тому слідкуйте за оголошеннями на сайті і будьте в курсі усіх наших корисних починань. Якщо ж вам потрібна професійна консультація зараз, то ви завжди можете отримати її у телефонному режимі у робочий час, варто лише набрати наш номер 295-84-89 або 067-905-16-97 і на всі ваші запитання та сумніви отримаєте професійну та впевнену відповідь. Розфарбуємо разом вашу мрію!

Поширені помилки під час використання латексної фарби

Поширені помилки під час використання латексної фарби

Фарба на основі латексу висихає швидше і має менший запах, ніж фарба на масляній основі. Вона містить меншу кількість органічних розчинників і добре розчиняється у воді. Крім того, вона має еластичність і дозволяє поверхні "дихати". Латексна фарба підходить для...

П’ять популярних запитань про інтер’єрну фарбу

П’ять популярних запитань про інтер’єрну фарбу

Вибір палітри для інтер'єру вимагає не тільки тонкого смаку, знання психології кольору, а й розуміння як та чи інша фарба працює в інтер'єрі. У цьому пості ми відповідаємо на 5 популярних запитань, які виникають під час вибору фарби в наших клієнтів - професійних...

Зажди отримуйте першими

останні новини та спеціальні пропозиції,

які більше ніде не афішуються

У зв`язку зі світовою пандемією ми перейшли на режим он-лайн обслуговування

Залишіть свої контакти

Або подзвоніть


+38 (067) 905-16-97


+38 (050) 438-91-05

(function(w,d,u,b){w['Bitrix24FormObject']=b;w[b] = w[b] || function(){arguments[0].ref=u; (w[b].forms=w[b].forms||[]).push(arguments[0])}; if(w[b]['forms']) return; var s=d.createElement('script');s.async=1;s.src=u+'?'+(1*new Date()); var h=d.getElementsByTagName('script')[0];h.parentNode.insertBefore(s,h); })(window,document,'https://o-bud.bitrix24.ua/bitrix/js/crm/form_loader.js','b24form'); b24form({"id":"3","lang":"ua","sec":"niwqk6","type":"inline"});
Ваша корзина