Запуск нового бренду якісної фарби та декоративних матеріалів “ORNAMENT”

#Новини компанії

На початку нового 2022 року ми з радістю повідомляємо своїм постійним та потенційним клієнтам і партнерам, що ТОВ “Оздоба будівельна” росте та розвивається. Адже зареєструвавши власну торгову марку “ORNAMENT” у минулому році ми не лише зробили великий крок уперед в розвитку нашої компанії, ми зробили і хороший подарунок своїм покупцям. Фарба “ORNAMENT” – сучасна, якісна, екологічно безпечна та доступна за ціною.

Новий бренд “ORNAMENT”На сьогоднішній день ми горді представити чотири види латексної фарби для внутрішніх робіт під брендом “ORNAMENT”. Це “ORNAMENT super satin”, “ORNAMENT super matt ”, “ORNAMENT satin” та “ORNAMENT matt”. Ці високоякісні продукти відповідають усім сучасним вимогам та стандартам і сподобаються навіть найвибагливішим замовникам.

ORNAMENT super satin

ORNAMENT super satin – це інтер’єрна фарба, що створює особливо стійкі до миття шовковисто-матові поверхні. Виділяючи структуру рельєфної поверхні бездоганним шовковисто-матовим ефектом, вона так само невимушено та природно передає витонченість бездоганної гладі. 

ORNAMENT super matt

ORNAMENT super matt – це інтер’єрна фарба, що створює стійкі до миття глибоко матові поверхні. Вона не тільки бездоганно зберігає та передає  структуру та рельєф поверхні, створює гладкі площини та з аристократичною елегантністю підкреслює ексклюзив дизайну але і перекриває дрібні недоліки поверхні завдяки матовому ефекту.

ORNAMENT satin

ORNAMENT satin – це стійка фарба для внутрішніх робіт, яка чудово покриває як рельєфні так і гладкі площини ,забезпечуючи їх стійкість до витирання та створює досконалі поверхні.

ORNAMENT matt

ORNAMENT matt – це матова, стійка до стирання, легка в нанесенні латексна фарба.

Фарби Ornament  особливо стійкі до витирання та миття, із прекрасною покривною здатністю. Завдяки своїм бездоганним екологічним якостям вони безпечні для використання у лікарнях, садочках та школах, а дякуючи високій стійкості до миття їх використання у ресторанах, офісах чи магазинах – прекрасне рішення. У приватному помешканні її можна застосовувати як у вітальні чи спальні, так і у передпокої, дитячій кімнаті чи кухні. Адже досконалі характеристики цих продуктів дозволяють використовувати їх у промислових і приватних масштабах. “ORNAMENT” можна тонувати на сучасному обладнанні в будь-який обраний вами відтінок у широкій кольоровій палітрі та наносити на підготовлену поверхню як валиком, так і пульверизатором. Завдяки легкості у застосуванні не потрібно надзвичайних навичок щоб якісно та досконало покрити поверхню у своїй кімнаті та підняти  свою самооцінку і вирости в очах другої половинки. Добротний ремонт помешкання з фарбою “Орнамент” втілить ваші задуми в інтер’єрі, підкреслить статус господаря будинку чи квартири, пришвидшить визнання друзями вашого довершеного смаку.

Ваша корзина