Безпечні кольори Caparol в Оздоба будівельна

#Поради по ремонту

Caparol ColorExpress — комплексна система тонування з інноваційним поєднанням органічних та неорганічних пігментів для максимальної стійкості кольорів з можливістю використання для будь-яких лінійок продуктів та екологічним стандартом E.L.F.

Понад 4 мільйона відтінків закладені на програмному рівні у 3000 надточних тонувальних установок в усьому світі. Не обмежуйте свою уяву, втілюйте будь-які найсміливіші проекти та задуми для ремонту у життя. Окрім надширокого розмаїття колірних палітр, система дозволяє створювати власні кольори і запам’ятовує їх, щоб відтворити у будь-який момент для нової партії матеріалу.

Тонуючі пасти, що використовуються в системі Caparol ColorExpress є максимально стійкими та відповідають стандарту екологічності Caparol E.L.F. Отже можна обрати будь-які кольори і бути впевненим, що матеріал залишиться безпечним для людей та середовища і після тонування.

Для кожної інтер’єрної фарби можна підібрати унікальне та безпечне колірне рішення. Всі відтінки можна в оперативному режимі отримати прямо на місці за допомогою найсучаснішого комп’ютерного та технологічного обладнання.

Для допомоги у виборі оптимального відтінку покриття, компанія пропонує 12 колекцій кольорів. Основні колірники – це Caparol 3D-System PLUS (1350 відтінків) та CaparolColor Compact (210 відтінків). Вони містять максимальну кількість популярних колірних груп та тонів. Histolith включає 360 історичних відтінків для реставрації пам’яток архітектури. Колекція Caparol Classic підійде для для класичного оформлення інтер’єрів, Caparol WEISS допоможе обрати улюблені відтінки білого.

Ваша корзина