Декоративні техніки, які завжди у тренді

#Декоративні техніки, #Поради по ремонту

Ми прагнемо зберегти натуральність при оформленні інтер’єру помешкання, тому натуральний камінь буде завжди сучасним. Для досягнення максимального результату можна застосувати техніку ефект травертину “Тібурський камінь”,Тімбурзький камінь Caparol Львів яка дозволяє не тільки отримати поверхню, максимально наближену до натурального каменю, але і надає можливість індивідуально підібрати структуру, колір та розмір каменю. Для досягнення бажаного результату на початковому етапі нам потрібно ретельно прогрунтувати поверхню водорозчинною білопігментованою грунтівкою Putzgrund, яка створить структурну підкладку та забезпечить максимальне зчеплення із матеріалом. На наступному етапі, після повного висихання грунтівки, наносимо на поверхню багатоцільову структурну декоративну штукатурку Львів на силікатній основі Histolith Strukturierputz, почекавши 3-5 хвилин створюємо малюнок щіткою “травка” (“тисяча ліній”) і ще через 10-20 хвилин загладжуємо “венеціанською” кельмою. При потребі почекавши 10-15 хвилин загладжування повторюємо. Наступним етапом у роботі буде проміжне грунтування поверхі, при цьому використовуємо лесуючу фарбу на силікатній основі Histolith Antik Lasur (як альтернативу можна використовувати грунтівку на силікатній основі Sylitol 111 Konzentrat). На останньому, фінішному етапі, наносимо фарбу Histolith Antik Lasur макловицею чи щіткою хрестоподібними рухами та почекавши 3-5 хвилин протираємо верхній шар вологою губкою.

Техніка ефект травертину “Тібурський камінь – 2”Тімбурзький камінь декоративна штукатурка Львів відрізняється від попередньої лише на другому етапі, тому ми розглянемо лише його. Після нанесення грунтівки на другому етапі наносимо мінеральний розчин Capatect-ArmaReno 700, і за його допомогою надаємо стіні вигляду класичного каменю травертин. Для цього наносимо на поверхню один шар розчину, через 12 годин  – наступний шар, через 10-20 хвилин загладжуємо “венеціанською” кельмою. При потребі через 10-15 хвилин загладжуємо повторно і після часткового висихання розчину продряпуємо його шпателем та зчищаємо залишки. Третій та четвертий етапи нанесення аналогічні, як у техніки ефект травертину “Тібурський камінь”. Застосовується ефект травертину “Тібурський камінь” та “Тібурський камінь-2” як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Оскільки декоративне покриття наноситься і моделюється вручну ви завжди можете бути впевненими у індивідуальності та неповторності саме вашої поверхні, адже відтворити саме такий малюнок неможливо.

Зараз надзвичайної популярності досягла техніка ефект бетону “Первозданність фактури”. Виконується вона матеріалами, про які ми згадували у попередній техніці “Тібурський камінь-2”, проте є відмінності у техніці виконання   малюнка та колір цього декору є ідентичним із кольором бетону.

Ще одна надзвичайно цікава техніка нанесення декоративної штукатурки – ефект оксамиту “Мерехтіння ниток”.Мерехтіння ниток декоративна штукатурка Львів Щоб досягти бажаного результату для початку потрібно прогрунтувати поверхню грунтувальною фарбою CapaGrund Universal або Samtgrund. Для цих потреб можна застосувати і Samtex 3 (його перед цим затонувати у колір фінішного покриття). На наступному етапі наносимо мохеровим валиком із коротким ворсом попередньо закольровану та розведену водою на 20% масу Capadecor StuccoDecor DI PERLA. Пізніше наносимо венеціанською кельмою закольоровану цю ж масу (уже не розводимо її водою), після часткового підсихання на заключному етапі структуруємо її цією ж кельмою. У результаті ми отримаємо неповторну оксамитову поверхню, яка стане окрасою будь-якого вишуканого інтер`єру та гордістю господаря помешкання.

Хочемо вам запропонувати ще одну цікаву техніку нанесення декоративної штукатурки ефект корозії “Подих часу”.Подих часу декори Львів Капарол На початковому етапі, як і при будь-якій роботі із поверхнями, ми наносимо грунтівку. У нашому випадку це  Haftgrund. Наступним проміжним етапом ми нанесемо фарбу Samtex 3 E.L.F., це латексна фарба, стійка до миття, і що немаловажливо, без шкідливих випарів та розчинників. Пізніше покриваємо  макловицею або щіткою рухами навхрест безбарвним концентратом фарби Histolith Antik Lasur. Після неповного висихання поверхні для видалення слідів макловиці чи щітки, поверхню змести щіткою. Для посилення ефекту у фарбу Histolith Antik Lasur можна додавати кварцовий  кристалічний пісок. Для нанесення фінішного покриття Alpina Kolorant Ocker + Alpina Kolorant Rotbraun ми викоритсовуємо губку чи щітку. Для того, щоб посилити ефект корозії можна поверх нанести і Metallocryl Interior. У вас вийде унікальна поверхня, яка не зрівняється у своїй неповторності ні з чим.

Для досягнення ефекту “Чарівна стихія”Чарівна стихія ми використовуємо продукти серії ArteTwin. Цю різнокольорову шпаклівку використовують для створення як елегантно-стриманої,  так і ефектної та яскравої поверхонь. Розпочинаючи роботу спочатку на основу наносимо грунтувальну фарбу Indeko-plus (можлива заміна на Haftgrund чи SamtGrund). Особливістю цієї техніки є те, що одночасно наноситься не менше як два матеріали. Беремо на спеціальну кельму одночасно поруч ArteTwin Effect і ArteTwin Basic та наносимо їх плямами, що розміщуються одна поблизу одної, на поверхню у різних напрямках. Потім з’єднуємо їх між собою, слідкуючи при цьому щоб кельма не дряпала поверхню. При нанесенні наступного шару використовуємо ArteTwin Basic та ArteTwin Basic або  ArteTwin Basic та ArteTwin Effect. Як і при попередньому нанесенні, накладаємо масу плямами, які пізніше з’єднуємо в однорідну поверхню. Кельма при тому повинна проходити у іншому напрямку, у порівнянні із попереднім разом. Для кращого ефекту можна нанести також ArteTwin Effect Silber чи Gold  плямами або по цілій поверхні.

Якщо ж ви бажаєте отримати матову поверхню, то найкраще використовувати техніку ефект піщаних горбів “Вабливі дюни”.Вабливі люни декоративна штукатурка При застосуванні матеріалу Metallocryl Interior отримаємо матову поверхню із металічним ефектом. Для отримання кращого ефекту до цього матеріалу можна додавати кварцовий пісок, скляні кульки чи матеріали серії Disbon або Disboxid. Як і при всіх інших техніках спочатку ретельно грунтуємо поверхню, найкраще грунтівкою Haftgrund. Пізніше макловицею чи щіткою хрестовидними рухами наносимо матеріал  Metallocryl Interior. Після неповного висихання змітаємо поверхню. Ми отримали поверхню, що змінюється в залежності від того, під яким кутом на неї падає світло. Оформлений таким чином інтер’єр помешкання виглядатиме сучасно, індивідуально та  захоплююче.

Всю декоративну штукатурку, перелічену в статті, ви можете купити в нашому салоні “Оздоба будівельна”. Декоративна штукатурка ціна – оптимальний варіант Caparol та Alpina у Львові.

Stucco Satinato – неперевершений матовий шик, благородство, індивідуальність – усі ці якості зібрано у декоративній техніці ефект матового шовку “Гра тканини”. Перед нанесенням матеріалу ми гоуємо поверхню наносячи на неї грунтівку Haftgrund, наступним етапом наносимо Stucco Satinato тонким шаром точковими рухами і повністю його розтягуємо. На завершальному етапі знову ж наносимо Stucco Satinato точковими рухами і розтягуємо його. В результаті отримуємо неперевершену поверхню, яка при будь-яких дизайнерських рішеннях створить у вашому помешканні королівський інтер’єр.

Ваша корзина