Фасадна фарба Alpina: стійкість, витрата і нанесення

#Поради по ремонту

Компанія Альпіна – чудовий зразок традиційного німецького підходу до якості і точності технології виробництва лакофарбової продукції. Рівень виготовлення матеріалів підтверджено відповідними сертифікатами.

Жорсткий контроль якості та відповідності технічним параметрам сприяє появі елітних матеріалів, здатних конкурувати з будь-якими подібними собі продуктами інших виробників.

Особливості фасадної фарби АльпінаФасадні фарби Альпіна – вододисперсні склади для зовнішнього застосування, що мають в якості основи акрилові або силіконові смоли. Випускаються у вигляді:

База 1. Біла фарба, може використовуватися саме в цій якості, або ж можна кольорувати її в потрібний колір м’яких пастельних відтінків.

База 2. Біла основа, самостійного використання не має, служить для кольорування у тони середньої яскравості.

База 3. Є прозорою основу під кольорування в яскраві насичені тони.

Переваги фарби Alpina

Асортимент фарб Альпіна радує різноманіттям колірної гами. Можна підібрати практично будь-який відтінок і бажану насиченість кольору. Серед численних переваг такого покриття, можна виділити його наступні переваги:

 • Простота нанесення,
 • Стійкість до впливу вітру, снігу і дощу,
 • Екологічна чистота і безпека,
 • Можливість розбавити водою,
 • Покриття не втрачає яскравості відтінку навіть при тривалому впливі прямих сонячних променів,
 • Поверхня не тріскається через часті температурні коливання.

 Фарба відрізняється вологостійкістю, але при цьому добре пропускає пару. Це універсальне рішення практично для будь-яких фасадів: цегляних, бетонних і оштукатурених.

Витрати фарби

Заявлена в документації виробника витрата складає 140-150 мл / кв.м. Це дає можливість покрити приблизно 70 кв.м. поверхні однієї банкою 10 л.

При цьому, слід враховувати, що випробування в лабораторіях виробляються в ідеальних умовах – створюються оптимальна температура, вологість повітря, випробовуваний матеріал наноситься на гладку поверхню з певним коефіцієнтом вбирання.

На практиці такі умови досягти не можна, тому слід розраховувати потрібну кількість фарби з запасом в 20-25%, так рекомендують фахівці.

Більш точно визначити витрати допоможе пробне нанесення на ділянку стіни в непомітному місці (в ідеалі – задня частина будинку, непомітна з вулиці, але можна і на окрему поверхню).

Особливості та нюанси нанесення

Нанесення фасадної фарби альпінаПри нанесенні фарби на стіни, слід враховувати деякі нюанси:

 • Фасадна фарба наноситься на поверхні будь-якого типу, починаючи від силікатної цегли і закінчуючи дисперсійними штукатурками.
 • Важливо, щоб основа була не тільки чистою і просушеною, але і надійною, що не осипається і не кришиться. Не міцні підстави перед фарбуванням потрібно прогрунтувати спеціальними сумішами для додаткового зчеплення з матеріалом.
 • Рекомендується в цих цілях використовувати грунтівки цієї ж марки. Якщо для фарбування готується вапняно-цементні штукатурки, то проводити роботи можливо не раніше, ніж через три тижні.
 • Перед нанесенням матеріал слід ретельно розмішати, після чого покрити поверхню стіни фасаду цим матеріалом в два шари. При цьому для першого шару фарба повинна розбавлятися водою в кількості не більше 10% від основної маси, тоді як для другого шару буде достатньо і 5% води.
 • Наноситься фасадна суміш за допомогою стандартних валиків, кисті або автоматичним методом – фарбопультом.
 • В процесі обробки поверхні фасаду фарбою, необхідно щоб на вулиці була плюсова температура не менше 5 градусів. Інструменти після використання рекомендується промивати теплою водою.
 • Сохне фарба при плюсовій температурі від 20 градусів і вологості від 65%, при цьому для повного висихання буде потрібно не менше 4-х годин. Через 12 годин після нанесення першого шару можна наносити наступний. Чим нижче температура повітря і вище вологість, тим довше буде сохнути покриття.

Використання фасадних фарб Альпіна – це створення високоякісного фінішного покриття будинку, що захищає від небажаних впливів – вологи, вітру, бруду або біологічних проявів (грибок, цвіль).

Ваша корзина