Інтер’єр в стилі лофт

#Поради по ремонту

Для дизайну в стилі лофт характерними є не тільки наявність великогабаритного приміщення, а й особлива колірна гама, розстановка меблів, особливий декор, та способи обробки поверхонь.

Особливості стилюОсобливості стилю

 1. Відкрите планування, відсутність відгороджених кімнат. Це стосується спальні, вітальні і навіть кухні. Туалет та ванна можуть бути закритими

      2.Відсутні штори і фіранки. Користуються популярністю панорамні і мансардні вікна.

 1. Шпалери на стінах-відсутні. Зачасту це звичайна цегляна кладка, або побілена бетонна поверхня. Іноді стіна буває зашита листами металу або фанери.
 2. Підлоги зазвичай бетонні. Якщо такий варіант не підходить до приміщення , підлогу роблять дерев’яною. Іноді використовують мармурові та кам’яні плити.
 3. Стелі обов’язково в приміщенні повинні бути високими. По стелі можуть проходити різні комунікаційні труби та дроти.
 4. Освітлювальні прилади підвішані групами. Зазвичай вони оформленні у сучасному дизайні.
 5. До предметів інтер’єру входять каміни, залізні бочки з дровами та відкриті печі.
 6. Через досить велику висоту приміщень дуже популярним стало обладнання другого рівня під спальню або робочий кабінет.
 7. Колірна гамма досить сувора і складається з двох-трьох гармонійних кольорів або контрастних кольорів
 8. Сучасні меблі з ефектом “використаності”

Види стилю лофт

Як такий чистий стиль лофт сьогодні зустріти досить складно, адже сучасний інтер’єр тяжіє до поєднання різноманітних напрямків. Для того, щоб трохи прикрасити приміщення, дизайнери виділили кілька варіацій лофту:

 • Богемний. Тут можна дивно поєднувати деталі сучасного мистецтва з меблями тих років, коли зародився стиль.
 • Індустріальний. Оздоблення дуже груба, меблі чітких геометричних форм, практична. Ідея проста – зробити вигляд приміщень максимально фабричним.
 • Гламурний. Тут місце пастельних відтінків, розкішних меблів, але фон все той же – промислові суворі елементи.

Колірна гамма стилю лофт

Щоб повністю відтворити інтер’єр в стилі лофт, важливо також визначитися з колірною палітрою. Цей стиль не може похвалитися особливим розмаїттям кольорів. Тут скоріше присутні більш базові і спокійні відтінки.

Білий

Ідеально підійде для оформлення невеликих кімнат.Білий колір може візуально збільшувати простір кімнат і робити приміщення світлішим, а інтер’єр – більш легким.

Сірий

Сірий колір – відтінок бетону, металевих труб і інших атрибутів стилю лофт в інтер’єрі квартири. Можна використовувати будь-які його відтінки – від світлих до насичено-темних. Головна перевага сірого кольору- відмінне поєднання з будь-якими (пастельними або яскравими) відтінками.

Коричневий

Оригінальна цегляна кладка має саме коричневий відтінок. Також, як і деревина, яка часто використовується в меблях і оформленні кімнат в стилі лофт. Коричневий колір створює спокійну атмосферу і робить інтер’єр більш теплим і затишним. Потрібно пам’ятати, що занадто темна його варіація не підходить для маленьких кімнат.

Сірий лофт Коричневий лофт білий лофт

 

Ваша корзина