Оформлюємо робоче місце вдома разом з Оздоба будівельна

#Поради по ремонту

Оформлюємо робоче місце вдома разом з Оздоба будівельна

Світ щодня змінюється під впливом різних факторів, а ми намагаємось встигати адаптуватись до умов. Сьогодні тенденція віддаленої роботи змушує нас подумати про комфортну робочу зону в домашніх умовах, яка ще не так давно здавалась не такою важливою, адже більшість робочого часу ми проводили в зручних офісах.

Робоче місце вдома: яким воно має бути? Які кольори і фактури сприяють продуктивній роботі? Чи не найважливіше – вибір дизайну та кольорів, які максимально стимулюють мозок. Це – запорука якісної та продуктивної роботи. Які саме кольори обрати, залежить від типу вашої роботи. Розглянемо різні варіанти кольорового оформлення робочого простору для дому.

 Оформлення робочого місця

Вибираємо оптимальний колір для робочого кабінету

Для творчих людей домінація жовтого – чи не найкращий вибір, адже він активізує мозкову діяльність і спрямовує її в творче русло. До того ж він наповнює енергією та покращує настрій, прояснює думки. Жовтий чудово поєднується із зеленими елементами, які надають кімнаті свіжості і дозволяють організму значний період часу залишатися в тонусі.

 

Декоративна штукатурка – цікаве доповнення для робочої зони

Додайте до своєї робочої зони рельєфні текстури. Це легко зробити з декоративними матеріалами Alpina Effekt. Вони стимулюють тактильні рецептори, задіюють більше ділянок мозку і таким чином покращують його роботу. Вибрати декоративні матеріали можна на нашому сайті в розділі декоративна штукатурка.

Сірі або білі відтінки– класичні та спокійні, не відволікають від роботи, тому це чудовий варіант для спокійної робочої атмосфери вдома. Ви можете також додати яскравих акцентів у синіх або жовтих відтінках, що будуть спонукати вас до роботи та стимулювати творчість.

 

Зелений колір – колір прагматиків

Раціональність і прагматичність вимагає іншого підходу. Ваша робота викликає у вас нервову напруженість? На вас лежить велика відповідальність? Зелений допомагає ясно та структурно мислити, а також сприяє концентрації уваги, сприяє креативності та натхненню, прискорюють народження ідей. Зелені, блакитні або лазурні відтінки заспокоюють, вирівнюють тиск та дихання, допомагають зосередитись.

 

Хороше освітлення – один з найважливіших атрибутів робочого кабінету

Найкраще розмістити робочий стіл біля вікон, і не тільки для достатнього освітлення, а й для свіжого повітря. Це гарно впливає на роботу мозку, створює відчуття легкості та свободи, організм прокидається та налаштовується на серйозну роботу. Також варто звернути увагу, що найкомфортнішим для робочої поверхні є дерево у будь-яких його відтінках. Воно випромінює тепло та затишок, завжди тепле на дотик та завжди зручне для роботи. Серед кольорів матеріалу Alpina Aqua Möbel можна знайти саме ваш відтінок, що дасть поверхні неповторності та унікальності, а також не нашкодить вашому здоров’ю.

Ваша корзина