Правила фарбування стін для здорової родини

#Поради по ремонту

Здійснюючи ремонт вдома всі підходять до останнього штриху  у цій відповідальній справі – нанесення фарби на стелі та стіни приміщення. Оскільки ми розуміємо важливість останнього етапу то намагаємося підійти до нього з усією відповідальністю: ретельно підбираємо колір, ступінь блиску, розглядаємо пропоновані цінові варіанти, оцінюємо упаковку… А хто з нас звертає увагу на склад самої фарби? А на цей показник ми повинні звернути увагу  першочергово, адже неякісна фарба у довготривалій перспективі може викликати серйозні загрози для нашого здоров’я! Особливо ретельно слід вивчити склад та властивості фарби обираючи її для нанесення у спальні, дитячі кімнати, а також у таких місцях як школа чи дитячий садок.

 

На що варто звертати увагу, вибираючи фарбу для стін спальні та дитячої?

В основному ми обираємо фарбу як декоративний засіб, який повинен служити довгі роки та легко митися, хоча вона може виконувати і зберігаючу та захисну функції. Проте ці такі корисні властивості фарбів залежать в основному від вмісту пластифікатора та розчинника, які і становлять небезпеку для нашого здоров’я. Тому обираючи фарбу слід у  першу чергу звернути увагу на вміст летких органічних сполук (ЛОС) та пластифікаторів у цьому продукті.  ЛОС це метанол, уайт-спірит, формальдегід, фенол, бензол і ін. Вони здатні роками накопичуватися у нашому організмі та викликати серйозні захворювання. Ці сполуки не лише негативно впливають на здоров’я майстрів, які безпосередньо контактують із фарбою, вони роками вивітрюються із відремонтованих приміщень та негативно впливають на самопочуття та здоров’я мешканців квартири чи будинку. Частий головний біль, нудота, алергія і навіть онкологія можуть бути викликані випарами ЛОС.

Екологічні та безпечні фарби для дому

Вимоги до якості фарби для інтер`єру

Тому в європейських країнах високі вимоги до якості фарбів. 2004 року прийнято норму, відповідно до якої ЛОС у фарбах для внутрішніх робіт не повинен перевищувати 30 г на літр. У нас в Україні ця норма становить 75 г на літр. Проте бренд Капарол ще 1985 року прийняв внутрішній екологічний стандарт E.L.F. відповідно до якого продукти бренду із таким логотипом містять 1г на літр ЛОС. Це у 30 разів менше від середньоєвропейських норм та в 75 разів – від українських. Впровадження цього стандарту назавжди змінило уявлення про виробництво лакофарбової продукції. На сьогоднішній день Caparol виробляє понад 40 продуктів, які відповідають внутрішньокорпоративному екологічному стандарту E.L.F. 

 

E.L.F. – запорука якості та екологічності від Caparol

Проте придбавши високоякісну та екологічну фарбу не слід випускати із уваги такий важливий чинник як пігмент, який теж може містити шкідливі речовини. Проте комплексна система Caparol ColorExpress використовує для тонування лише високоякісні пігменти, які відповідають стандарту E.L.F. У сучасні тонувальні машинки закладено понад 4 000 000 різноманітних кольорів та відтінків що дозволяє втілювати у життя найсміливіші дизайнерські рішення, а здатність створювати та запам’ятовувати нові палітри розширює кольорові горизонти до безмежності. Як ми вже згадали вище пасти бренду Капарол відповідають внутрішньому стандарту E.L.F. та не збільшують вміст ЛОС при тонуванні екологічно безпечних фарб. Тому користуючись послугою тонування у магазині-салоні “Оздоба будівельна” можете бути впевнені у якості та безпечності обраної продукції.

Безпечна фарба для спальні та дитячої

Проте слід розуміти, що безпека та самопочуття нас та нашої родини варта затрачених коштів. Обираючи дешеві фарби ми піддаємо себе та своїх рідних токсичному впливу шкідливих випарів, а здоров’я найближчих – це безцінне багатство. Для створення безпечних та якісних продуктів використовуються найсучасніші підходи та матеріали, а це дещо додає у вартості цієї продукції. Проте ризики для здоров’я значно перевищують дещо вищу ціну матеріалів бренду, який асоціює себе із якістю, безпекою та надійністю.

 

Де можна купити безпечні німецькі фарби для стін

Розпочинаючи ремонт – зверніться до професіоналів та отримайте дієві поради та детальну інформацію про якісні та безпечні матеріали. У магазинах-салонах “Оздоба будівельна” у Львові за адресами вул. Замарстинівська, 240 та вул.Боднарська, 14А, які є партнерами та офіційними дилерами бренду Caparol в області,  вам фахово допоможуть при виборі безпечної продукції та нададуть консультації з підбору фарбів, пігментів, декоративних штукатурок чи матеріалів для утеплення будинку виходячи із ваших побажань та враховуючи особливості приміщення. Розфарбуємо вашу мрію разом!

Ваша корзина