ТОП помилок при фарбуванні стін

#Поради по ремонту

Усім відомо, що завершальним етапом проведення ремонтних робіт є нанесення верхнього покриття. Найчастіше таким покриттям є фарба. Проте навіть звичайне, на наш погляд, фарбування поверхонь має свої нюанси, які можуть вплинути на остаточний результат. Тому до нього слід підготуватися, придбати відповідні якісні малярні Інструменти. Адже від якості та надійності інструментів напряму залежить і якість покриття поверхонь. 

 

Підготовка поверхні

В першу чергу для якісного фарбування стін чи стелі потрібно ретельно підготувати поверхню: очистити від старих шпалер чи фарби, яка лущиться, заробити тріщини, пройтися шліфпапером по нерівностях та при необхідності перешпаклювати. Після підготовки ретельно витерти пилюку та приступити до грунтування. Грунтівка покращує зчеплення фарби з поверхнею та зменшує водночас її витрати, адже вона забезпечує меншу гігроскопічність обробленої поверхні, дозволяє рівномірне покриття стін чи стелі. Для якісного нанесення грунтівки нам потрібна хороша макловиця, яка рівномірно наноситиме матеріал та не залишатиме ворсинок на поверхні. Ще слід врахувати що пензлі та макловиці слід обирати із натуральною щетиною.  

Фарбування стін Львів

Тестування кольору

Намагаючись виразити свою індивідуальність, ми не купуємо готову тоновану фарбу, а обираємо відтінок за колірними каталогами. Технологія комп’ютерного кольорування – це втілення усіх забаганок  за допомогою установок CapaTint і Capalac, які надають доступ до більш ніж п’яти мільйонів кольорів та відтінків. Якщо ж хочете відчути себе дизайнером інтер’єрів чи екстер’єрів можна скористатися послугою конструктора. Проте як би вам не подобався ваш вибір варто пробно зробити  викрас: у малопомітному місці нанести фарбу і дочекатися повного висихання. Адже відтінок може залежати і від часу доби, і від освітленості кімнати.

 

Хаотичне чи одношарове фарбування 

Великою помилкою є хаотичне нанесення фарби. При повному висиханні фарби можуть проявлятися мазки і це матиме не найкращий вигляд. Слід одразу визначитися і фарбувати або вертикально, або горизонтально. Також не найкраще виглядатиме одношарове нанесення фарби. Щоб отримати насичений, глибокий колір, з під якого не проглядатиме стара побілка, варто фарбувати поверхню два-три рази. Адже тоді вона краще вирівнюється та розтушовується колір. Приступаючи до фарбування варто мати в своєму арсеналі пензлик, валики та кювету. Пензликом підфарбовуємо кути, також можна використати кутовий валик. Для безпосереднього фарбування стін потрібен валик з ворсом 10-15мм (для нанесення першого шару фарби, він набирає достатньо фарби і рівномірно її розподіляє), валик з ворсом 6-7мм (для нанесення другого шару фарби, він набирає менше фарби і не залишає потьоків на поверхні), кювета.  

Розрахунок кількості фарби та термін висихання

До цього питання слід підійти ретельно. Професійні консультанти, за умови правильного обрахунку вами площі приміщення, порадять, яку кількість фарби вам слід придбати на задану площу. Проте при виникненні форс мажорів і браку фарби варто пам’ятати, що стик між висохлою фарбою і свіжонанесеною буде помітний, також не завжди можна точно підібрати колір. Якщо ж невелика кількість фарби залишиться її можна буде використати для підфарбовування пошкодженої з часом поверхні. Що ж стосується терміну висихання фарби, то він завжди зазначений виробником на поверхні банки. Його слід дотримуватися тому що фарбування по стіні, яка не висохла, може мати свої нюанси: вологий шар може налипати чи відриватися від поверхні.Слід врахувати, що при фарбуванні сонячної стіни вдень фарба надто швидко висихатиме та не наноситиметься рівномірно. Якщо ж фарбувати при світлі електрики можна не побачити погрішності. Оптимальний варіант – фарбування при денному світлі, проте без прямих сонячних променів.

Ваша корзина