Використання білого кольору фарби в інтер`єрі

#Поради по ремонту

Білий колір – це, напевно, найпопулярніший колір для стін, адже він надає кімнаті безкінечної елегантності. Чистий та світлий – це слова, якими більшість людей описують ефект, що створюється з використанням білосніжного оздоблення стін. У кімнаті білий колір завжди виглядає легким, створює відчуття розширення простору, що водночас робить його ідеальним для невеликих приміщень або тих, що мають низькі стелі. Він також посилює ефект денного світла, тому в кімнатах з недостатнім освітленням це буде чудовим рішенням для візуального створення додаткового простору. Білі стіни надають приміщенню затишної та спокійної атмосфери, яка спочатку виглядає як чисте полотно, забезпечуючи ідеальний фон для улюбленого стилю.

Білий колір стін в інтер`єрі

Що поєднується з білими стінами?

Дуже романтично виглядають білі стіни з рожевими тонами, грайливі аксесуари, ніжні квіткові мотиви та скло. Білий колір виглядає сучасно та елегантно з лакованими поверхнями, високотехнологічними матеріалами та мармуром. Легкий та комфортний вигляд має поєднання білого зі звичайними лляними тканинами та необробленою деревиною.

Білосніжний колір, як у класичної німецької фарби Alpinaweiss, виглядає чисто і охайно, що робить його ідеальною відправною точкою для багатьох стилів інтер’єру. До них відносяться сучасні стилі, які базуються на нехитрій простоті, наприклад, сканді-шик. Він базується на стриманості та консервативності білого кольору, яку м’яко врівноважують світла деревина та природні або м’які пастельні відтінки.

Білий колір – це колір сучасної епохи, а отже, типовий фон для мінімалізму чи міських інтер’єрів, де гармонійно виглядатиме чисто біла архітектурна палітра кольорів у прохолодних відтінках сірого з сильними кольоровими акцентами.

Індустріальний шик, свідомо більш грубий, виготовлений зі старого заліза, чорної сталі та шкіри. Біла фарба для стін у цьому стилі зробить бетон ще більш холодним і підкреслить фактуру цегляних стін.

Шеббі-шик репрезентує себе зношеним та неохайним виглядом: вибілена фарба, покриті патиною предмети меблів або ностальгічні знахідки з барахолки – стиль нетрадиційний, грайливий і закоханий у деталі. Його пастельна, сіра кольорова палітра та квіткові візерунки – це ідеальне рішення для стін у приглушених відтінках, яка ніжно зігріває приміщення.

Яскраві білі будинки грецьких островів із їхніми блакитними дахами – модель для середземноморського стилю, який живе від прохолодної палітри блакитного, білого та світло-сірого до піщаного. Таке поєднання кольорів та меблів з темного дерева та аксесуарів, будить спогади про пляж, море та відпочинок.

Найкращими акцентами для прохолодного дизайну кімнати з білою настінною фарбою можуть бути м’які, шерстяні тканини, меблі з легкої шкіри та необроблене дерево, зелені рослини та квіти. Це забере ефект стерильного лікарняного приміщення і створить комфорт та затишок у вашому домі.

Не варто боятись білого кольору, адже він має безліч відтінків: від теплого бежевого та кремового до прохолодного білосніжного. Сприймайте його як полотно для творчості, обирайте тон та поєднуйте!

Ваша корзина