Як облаштувати тематичну кімнату для своєї дитини?

#Поради по ремонту

Кожна дитина несе в собі маленький світ мрій – одні вирушають на пошуки скарбів як дикі пірати на безлюдний острів, інші танцюють, ніби принцеса у зачарованому замку. Можливості облаштування дитячої кімнати майже необмежені. Але оздоблення тематичної кімнати для вашого маляти пов’язане з великими зусиллями та любов’ю – і, як правило, з певними витратами. Тому важливо продумати все заздалегідь і спланувати кімнату так, щоб ви і ваша дитина могли насолоджуватися нею на довгі роки.

Основне правило-підібрати тему, яка відповідає сучасним тенденціям

Найголовніше у тематичній кімнаті – вона має подобатися дитині. В першу чергу при оформленні кімнати, потрібно приділяти увагу побажанням дитини. Але з обережністю. Часто ідеї дітей дуже конкретні, але вони також можуть дивно швидко змінюватися. Це просто можуть бути шпалери з принцесою з останнього фільму. Але через півроку у мріях доньки вже зовсім інші персонажі. Добре, коли батьки легко пристосовуються до цього.

Кімната в стилі БарбіПорада: При виборі кольору кімнати основний відтінок повинен підкреслювати основного персонажа – казкову принцесу, або відомого робота. Блідо-рожева стіна створює ідеальний казковий фон для всіх майбутніх мрій принцеси, незалежно від того, є це нові мультфільми з кінотеатру чи класика зі старої доброї книги казок.

Вибір фарби та меблів,які формують атмосферу і тему кімнати

Вибір правильного кольору стін є основою для тематичної кімнати. Потім ці основні відтінки можна повернути в ту чи іншу тему за допомогою аксесуарів та предметів обстановки та розбавити новими поєднаннями кольорів. Зелений означає природу – і в поєднанні з мотивами тварин він відразу створює атмосферу джунглів. Якщо, наприклад, через рік до стін зеленого кольору додати коврик трав’янистого відтінку, створюється атмосфера любителя футболу та ефект стадіону.

Рожевий – це класичний колір принцеси, але він також чудово поєднується зі школою балету або кімнатою барбі. Стіни в природних тонах (жовтий, бежевий) працюють разом із тваринними мотивами, такими як величезна савана або степ. Блакитні стіни відображають простори моря і неба. У поєднанні з червоними та білими елементами в уяві одразу виникають моряки, маяки та пірати.

Важлива роль вибору нейтральних меблів

Кімната в стилі сафаріДитячі меблі досить дорогі. І, в ідеалі, вони повинні супроводжувати наших малят протягом багатьох років. Тому доцільно підбирати меблі якомога нейтральнішими і передавати тему через колір стін, аксесуари та текстиль. Багато предметів або меблів також можна розбавити простими і недорогими засобами, такими як кріплення для ліжок, покривала, штори для ліжка або наклейки на шафку. Білі меблі для дитячої кімнати універсальні. За допомогою деяких аксесуарів тема може швидко змінюватись.

Необхідність маленьких аксесуарів в дитячій кімнаті

Кімната в стилі піратаПравильний колір стін перетворює дитячу кімнату на морський пейзаж, відповідні піратські аксесуари доповнюють загальну картину. Дитяча кімната, пофарбована в синій колір, ще не є піратським світом, але це може стати одним із простих засобів підкреслити тему дитячої. Досить великої настінної наклейки з схрещеними шаблями – і у вашій уяві звичайне ліжко перетворюється на небезпечний піратський корабель, готовий до абордажу. Зображення можна підкреслити за допомогою інших аксесуарів та текстилю, таких як постільна білизна з гарматами та скринями із скарбами, світильник з дикими папугами та штори з піратськими кораблями або рибками. Навіть звичайні повсякденні предмети, такі як глобус, кілька старих морських карт, черепашка чи бінокль додають піратської атмосфери.

Якщо ви не хочете використовувати готові настінні трафарети або наклейки, ви можете сміливо використати фантазію, залишки фарби від попереднього ремонту та пензлик. Бажані мотиви можна просто роздрукувати, вирізати та прикріпити до стіни, а потім намалювати фарбою.

Ваша корзина