Як правильно вибрати клейові суміші для фасаду

#Поради по ремонту

Оформлення фасаду будь-якого будинку за допомогою теплоефективних технологій дозволяє вирішити відразу кілька завдань. Адже правильно виконана обробка надає будові естетичності, виконує захисну і теплоізоляційну функції. Але багато в чому якість такого захисту залежить від того, наскільки грамотно вирішена задача, як вибрати клейову суміш для фасаду.

Необхідно вибирати клей, призначений для зовнішніх робіт адже він має якісні показники при експлуатації. Спеціальні добавки підвищують вологостійкість, збільшують надійність зчеплення, еластичні, стійкі до температурних перепадів.

До складу такої клейової суміші входить сухий цемент. Перед початком використання необхідно в клейову суміш додати води. Наявність цементу в складі клею дозволяє використовувати його з усіма видами оздоблювальних матеріалів. Другим видом можна назвати суміш на основі поліуретану або епоксиду. До складу ходять дві речовини – смола і затверджувач. Перед початком проведення робіт їх необхідно ретельно перемішати, для того щоб почалася хімічна реакція, завдяки якій вийде міцний, еластичний клей. Такий клей підходить для застосування на особливо важких місцях, таких як метал, пластик, пінобетон, дерево, а також для місць де навколишнє середовище буде агресивним, наприклад, в басейні.

На що необхідно звернути увагу при виборі?

Як вибраи клейові суміщіКлейові суміші, використовувані для зовнішніх робіт, добре витримують значні зниження і перепади температур. Їм не страшні і високі показники температур в спекотну пору року. При виборі неякісної клейової суміші з плином часу під впливом холоду і тепла може відбутися руйнування клейової основи облицювання будинку. Але, на жаль, в домашніх умови визначити якість клею неможливо.

Тому при виборі клею рекомендується купувати продукцію відомих виробників, які з позитивного боку зарекомендували себе на ринку. Ймовірність використання неякісної сировини у виробництві у них буде швидше винятком із правил. Також необхідно звертати увагу на всі технічні характеристики, зазначені виробником на упаковці. І виконувати рекомендації по змішуванню розчину для подальшого використання з урахуванням виду і якості робочої поверхні.

Під час укладання оздоблювального матеріалу необхідно враховувати і те якої товщини необхідно буде наносити клейову суміш на поверхню. Чим легше і тонше оздоблювальний матеріал, тим менше можна використовувати клею.

Для збільшення міцності і надійності обробки потрібно забезпечити підготовку основи. Вона повинна бути максимально рівною і чистою, і бажано повністю сухою. Перед нанесенням клею поверхню слід обробити шаром грунтівки.

При укладанні плитки великих розмірів, необхідно шви робити більш широкими для компенсації деформації при змінах температур. І на завершення, при виборі клейової суміші потрібно уважно ознайомитися з рекомендаціями, зазначеними на упаковці, що дозволить вибрати правильний клей для конкретного оздоблювального матеріалу.

Ваша корзина