CARBON BLACK NERONE 5

Без категорії

Чорний в моді в цьому сезоні. Серед багатства чорних відтінків, Carbon Black Nerone 5 є зіркою. Чому наразі спостерігається тенденція до чорного? Одне з можливих пояснень: Чорні відтінки відіграють головну роль, але в той же час пропонують ідеальну сцену для всіх супутніх відтінків, створюючи казкову атмосферу їх поєднання, та при необхідності приглушуючи їх. І навпаки, чорний колір також змінює свій зовнішній вигляд в залежності від супутніх відтінків: елегантний, зухвалий або навіть приглушений – все можливо з чорним кольором, і відповідний ефект – це тільки питання комбінації. Таким чином, новий колір сезону ідеально відповідає нашому прагненню до різноманітності з дещо простою універсальністю.

Досить довгий час ми спостерігали, що красиві темні відтінки стають більш трендовими: Антрацитові відтінки та глибокі темні відтінки, такі як наш forest green, вже запустили цей тренд; Colour Fan BLACK був представлений у 2019 році і має 26 чорних відтінків для дизайну інтер’єру. Це було лише питанням часу, аби чорні відтінки взяли верх над іншими.

CARBON BLACK NERONE 5, наш колір року, поєднує Ebony Black та Ink Black – вони визначають два інших відтінки, і всі три кольори походять від нашого Colour Fan BLACK.

Ваша корзина