Інтер’єр у середземноморському стилі

Без категорії

Особливості стилю

Якщо уявляти собі середземноморський стиль, то, в першу чергу, перед очима виникає безхмарне небо, блакить води, яскраве сонце та романтичні будиночки на узбережжі. Кожна деталь у інтер’єрі цього стилю відкликається колоритом та традиціями країн Середземномор’я, поєднує в собі грубуваті текстури, класичні форми, традиційні та національні мотиви, легкість тканин та відтінків. Стиль досить контрастний, але випромінює затишок та створює теплий комфорт у приміщенні у прохолодний період року, та водночас ефект свіжості під час літньої спеки.

Середземноморський стильВідмінні риси стилю

Відмінними рисами середземноморського стилю можна назвати яскраві відтінки, типові для місцевого колориту: яскраво-блакитний, смарагдово-зелений, жовтий, а також природні тони коричневого, білого та бежевого. Частіше за все стиль вимагає сполучення двох контрастних кольорів, тому чудовим буде поєднання ніжності та легкості білого та бежевого з глибокими, насиченими акцентами темно-блакитного або темно-синього, що дає подих свіжості та прохолоди.

Найхарактернішим покриттям для стін у середземноморському стилі являються зазвичай штукатурки у різних варіантах нанесення: це може бути гладкий та ніжний ефект «мармур» або ж грубий та шорсткий ефект «травертин» . Комбінація штукатурки світлих відтінків з мозаїкою або керамічною плиткою у яскравих синіх, жовтих або коричневих кольорах створить нотки національного, традиційного середземноморського колориту у вашій ванній або кухні, та водночас збагатить палітру приміщення.

Кажучи про основну рису середземноморського стилю – поєднання контрастів, ми говоримо не лише про кольори, а й про фактури, матеріали та поверхні. Не бійтесь додати у легкий та свіжий середземноморський інтер’єр трохи заліза, адже саме це може найкраще відтворити дизайнерську ідею. Можете сміливо відшукати на горищі старі люстри, канделябри, журнальні столики, підсвічники, рамки для фото, оновити дверні ручки або перила східців з кованого чорного заліза. 

Ваша корзина