Інтер’єр у стилі Еко

Без категорії

Сучасний еко-стиль є спробою відтворення природного середовища у людських помешканнях. Такі будівлі та інтер’єри створюють оптимальну гармонію із навколишнім оточенням, допомагають відволіктися від «синтетичного» міста, сповільнити ритм і відчути переваги природних матеріалів. Популярність напрямок черпає в русі за захист навколишнього середовища, а також у сильному перевантаженні людей: кольорами, предметами, ґаджетами, звуками, справами, штучними смаками та запахами. Чим більше це навантаження – тим сильніший потяг до природного затишку й тиші.

Кого зацікавить еко-стиль в інтер’єрі?

Абсолютно кожному. Адже потяг до первозданної краси, натуральних матеріалів, простоти та гармонії закладено в нас від народження. Як би сильно ми не залежали від сучасних технологій – власну природу не обдуриш.

ЕкоХарактерні риси

Основними матеріалами є дерево, камінь, глина та кераміка, скло, натуральні тканини. Облаштування будинку створює усі умови для спокійної насолоди життям: їжею, відпочинком, спілкуванням з близькими. Піклування про себе в контексті інтер’єру йде поруч із піклуванням про добробут планети, тому перевага віддається екологічним матеріалам, продуктам вторинної переробки, багатому озелененню. Менше глянцю – більше природних поверхонь, навіть необроблених. У якості декору вітаються акваріуми та естетичні рослини або привабливі озеленені стіни. Освітлення має бути органічним і, краще, вбудованим. Якщо ж передбачена люстра, то її матеріали повинні бути максимально близькими до натуральних.

В еко-інтер’єрах використовуються меблі простих форм, виконані з дерева або ротангу. Стелю краще не обтяжувати підвісними конструкціями, а от дерев’яні балки виглядатимуть дуже органічно. Чим вікна більші – тим краще. Місце для сидіння на розширеному підвіконні наблизить вас до природи.

Кольори стилю

Кольорова гама містить найбільш звичні для ока відтінки: бежевий, коричневий, білий, оливковий, ніжні пастельні тони. Часто використовуються бліді відтінки зеленого, блакитного, жовтого.

 

Для створення спокійних поверхонь, що виглядають природно, підійдуть сучасні оздоблювальні матеріали Alpina та декоративні техніки. Наприклад, доречно виглядатимуть эфекти “Марморин”, “Велюр”, “Структурна антика” та новий ефект “Травертин”.

Інтер’єри в еко-стилі сьогодні доступні кожному, адже його декоративні рішення присутні у різних цінових сегментах. Якщо до лісу далеко – додайте трохи природи у своє помешкання. Разом з нею, життя стає більш гармонічним, ми перевіряли!

Ваша корзина