Інтер’єр у стилі Хай-тек

Без категорії

Особливості стилюОсобливості стилю Хай-тек

Стиль хай-тек відкрився всьому світу ще в 30-х роках минулого століття і спочатку не уявляв великого інтересу для людей того часу. Він відрізняється від інших стилів прямими лініями, великою кількістю скляних предметів, незвичайним освітленням і виділяється металевою обробкою. Останнім часом все більше творчих людей вибирає дизайн приміщень саме в стилі хай-тек. Основне завдання такого інтер’єру – подарувати скромній кімнатці почуття свободи і любові до сучасного життя. Тому в облаштованих квартирах присутні лише найнеобхідніші деталі, але при цьому дуже красиві, унікальні, якісні і одночасно прості. Для обробки стін використовують великі дзеркала, що сприяють зовнішньому збільшенню простору. Ще дзеркальні поверхні роблять кімнати світлими і теплими. Кому він більше підійде?

  • Молодим людям, які слідують останнім віянням модного життя.
  • Епатажним особам, які бажають втілити свої найнеймовірніші ідеї.
  • Власникам невеликих заміських будиночків. Вони можуть наповнити приміщення металевими і скляними предметами.
  • Власникам маленьких квартир, які мріють зробити їх більш просторими.

Недолік яскравих і блискучих предметів декору прекрасно компенсується унікальним поєднанням будівельних матеріалів. Найбільш популярними вважаються бетон, пластик, скло і метал.

Хфй-текКольори стилю

У колекції відтінків стилю хай-тек головне місце займає саме білий колір, який можна за власним бажанням розбавляти світло-сірим, теплим жовтим, бежевим, кремовим, світло-блакитним, світло-коричневим і кавовим. Ще допускається оформлення інтер’єру в темних тонах, переважно в чорному кольорі. Разом з ним добре гармонують бежевий, блакитний, трав’яний та інші відтінки.

Для інтер’єру в стилі хай-тек відмінно підійде використання таких технік, як іржа, травертин, травертин «берізка», ефекти «зоряний пил» та «дюни», велюр, кракелюр, метал, іржа та бетон.

Ваша корзина