Природні системи теплоізоляції: Capatect System Natur +

#Утеплення

Природні системи теплоізоляції: Capatect System Natur +

Capatect System Natur + пропонує екологічну альтернативу стандартним продуктам. Група компаній DAW SE за участю брендів Synthesa і Caparol розробила систему Capatect System Natur +, яка значно підвищує ефективність використання ресурсів і екологічний баланс в теплоізоляції і будівництві.

З розробкою ізоляційних плит на основі конопляних волокон у забудовників вперше з’явилася ефективна теплоізоляція з низькою теплопровідністю, в основі якої лежить екологічне виробництво утеплювача.

Поряд з відчуттям затишку в приміщенні і помітним візуальним перетворенням будинку дана теплоізоляція має ще одну перевагу: система Capatect Natur + має чудову звукоізоляцію, що дає можливість жителям утепленого будинку відпочити від вуличного шуму. Таким чином, нова система теплоізоляції від Caparol є ідеальним вибором для густонаселених житлових районів, розташованих поблизу аеропортів, залізничних колій, шосе та інших джерел вуличного шуму.

З такою екологічно чистою альтернативою теплоізоляції Caparol пропонує системне рішення для тепло- і звукоізоляції фасаду і дозволяє значно підвищити комфорт житла.

Ваша корзина