Primalex

Відображаються усі з 3 результатів

При виборі інтер’єрної та фасадної фарби необхідно проаналізувати багато аспектів. Адже фарба повинна не тільки відповідати фінансовим можливостям. В першу чергу вона повинна бути екологічно чистою і нешкідливою для здоров’я. Дім – це наш внутрішній світ, де ми знаходимо спокій і затишок, де знаходяться наші найближчі люди, де зростають наші діти. Також важливим фактором є експлуатаційні якості фарби: стійкість до миття і стирання, світлостійкість, стійкість до появи грибка.

Компанія Primalex піклується про нас та про наше здоров’я, розробляючи і виготовляючи продукцію, яка відповідає високим стандартам якості і безпеки з урахуванням всіх потреб.

Важливим критерієм в оформленні інтер’єру та екстер’єру є колір. Колір впливає на людини і викликає завжди індивідуальну реакцію, будучи віддзеркаленням внутрішнього світу та особистих відчуттів.

За допомогою системи тонування фарб CSM 2010 від Primalex, в якій закладено понад трьох мільйонів рецептур, Ви отримаєте в точності вибраний Вами відтінок кольору, що підкреслює Вашу індивідуальність і неповторність.
Ми пропонуємо Вам продукцію ТМ Primalex, яка надасть Вашим будівлям та інтер’єрам неповторний вигляд. Ми хочемо, щоб користуючись нашими виробами, Ви могли б працювати, навчатися і відпочивати в здорових, комфортних, гарних і екологічно чистих приміщеннях.

Ваша корзина