Як вибрати колір для фасаду будинку

#Фарбування

У сучасному світі навіть найменші дрібниці мають значення. Якщо розпочинаємо зводити власну садибу на початку ми не задумуємося про те, якого кольору фасад ми б хотіли обрати, адже на фоні грандіозності зведення будівлі, підведення комунікацій і інших масштабних, на нашу думку, робіт, така дрібниця як колір фасаду нам виглядає далекою. Проте розпочинаючи будівництво, плануючи ремонт фасаду чи його утеплення варто ретельно підійти до вибору кольору фасаду, адже як відомо, у нас таки зустрічають за одягом. Перше враження як про вашу садибу, так і про  вас, у гостей складеться від побаченого найшвидше. А фасад ми бачимо в першу чергу. Тому екстер’єр вашого помешкання повинен бути продуманим до дрібниць, адже саме він викаже ваші  смаки, статус та характер.

Візуалізувати будинок та побачити, як гармоніюватимуть кольори фасаду, як їх краще поєднати, допоможе програма на нашому сайті. Тут ви зможете візуально оцінити гармоніювання обраних вами кольорів, вдале (чи не зовсім вдале) поєднання відтінків та обрати найбільш оптимальний, на вашу думку, варіант. Також не варто забувати і про декоративні елементи будівлі. Дерев’яні тераси, крокви, підшивку даху варто просочити спеціальною олією Альпіна, яка не тільки чудово захищає деревину від вологи, ультрафіолету та пилюки, освіжає колір, а й зберігає природну текстуру дерева та завдяки своїй екологічності придатна для застосування як всередині, так і зовні приміщень. Alpina Öl für Terrassen можна кольорувати у будь який відтінок, тому з її допомогою ви реалізуєте усі свої і дизайнерські задумки.

 

Вибір кольору фасаду надовго

Обрати барву фасаду непросто, адже обраний вами колір буде незмінним роками, тому опиратися на модні віяння не варто, адже мода швидкоплинна і перефарбовувати будинок через рік не будете. Також непогано звернути увагу на кольорову палітру сусідніх будівель, якщо бажаєте щоб будинок не порушував загальної гармонії вулиці, тонувати фарбу потрібно у пастельні кольори. Якщо ж бажаєте звернути на себе увагу то навпаки, колір потрібно обирати неординарний та яскравий. Оскільки тепер дах часто роблять коричневого, чорного чи сірого забарвлення, такого ж кольору роблять водостічні системи, вікна, двері та підвіконня. Розглянемо кольори, які найкраще поєднуються із такими забарвленнями елементів будинку. Останнім часом багато людей обирають білий колір фасаду. Він прекрасно поєднується із будь яким кольором інших елементів будівлі. Так само універсальним є чорний та графітовий колір покрівлі та додаткових елементів садиби. Із такими кольорами прекрасно поєднується вся палітра і тому можна обрати той, який вам подобається. Коли надаємо перевагу коричневому даху то варто звернути увагу на теплі пастельні кольори персика, пісочного чи карамельного відтінків для стін. Такі барви створюють затишок та милують наше око. Сучасні будинки мінімалістичного стилю прекрасно поєднуватимуться із холодними сірими відтінками кольору, якщо ж хочете освіжити простір та здивувати рідних та друзів – обирайте блакитний, зелений чи лавандовий колір.

 

Поєднання кольорів для фасаду

Вибір кольору для фасаду
Ще закцентуємо вашу увагу на тому, що не варто обирати більше трьох кольорів для фарбування садиби. Наявність більшої кількості кольорів зробить будівлю надто кольоровою та яскравою. За допомогою гри кольорів та відтінків можна підкреслити якісь певні елементи будинку та його стиль, візуально його збільшити чи зменшити. Тому професійні дизайнери та консультанти вдало користуються цими перевагами кольору та експерементують із поєднаннями барв та створюють оригінальні та цікаві комбінації. Проте для довготривалого ефекту потрібно також обирати якісні матеріали, адже навіть найкраще підібрані кольори не врятують ситуацію коли фасад будівлі через рік втратить колір чи починає лущитися. 

Пропонуємо звернути увагу на професійні тонувальні пасти бренду Caparol. Вони високоякісні, не вигорають на сонці, не змивається дощем та додаються до фарбів у певних пропорціях на професійному обладнанні. Система тонування ColorExpress пропонує більше 5000000 колірних відтінків, які можна обирати одразу у салоні та при потребі зберегти рецептуру обраного кольору в системі та за необхідності відтворити потрібний відтінок. Сервіс кольорування пропонує широкий діапазон кольорів на будь який смак, а професійна система змішування забезпечує рівномірний розподіл пігменту у фарбі, що дозволяє отримати відмінний результат.

Також важливе значення для довготривалого ефекту має і обрана вами фасадна фарба. Зверніть увагу на високоякісну фарбу німецького бренду Капарол широко знану в цілому світі. AmphiSilan-Plus це фарба, яку широко використовують для реставрації історичних об’єктів. Вона водовідштовхувальна, володіє чудовою покривною здатністю та стійка до забруднення. PermaSilan екологічно безпечна, паропроникна фасадна фарба з великим роздягли, яку можна застосовувати навіть для перекриття поверхневих динамічних тріщин. Muresko якісна мінеральна фарба яка добре захищає фасади від грибкових нальотів та водоростей, має високу паропроникність. Sylitol-Finish силікатна фасадна фарба для покриття нефарбованих мінеральних штукатурок, цегляної кладки чи природного каменю без висолів. Capatect Silikon Fassadenfarbe – фасадна фарба екстра класу, підсилена силоксаном, гідрофобна. Детальніше ознайомитися із фарбами для фасадів високої якості та екологічно безпечних  можна в нас на сайті.

 

 

 

Ваша корзина