Вибираємо безпечну та надійну фарбу для спальні

#Поради по ремонту

Вибираємо безпечну та надійну фарбу для спальні

Змінюються віяння моди, тренди, навіть наші смаки з часом можуть змінитися кардинально, проте спальня завжди залишається місцем, куди нам хочеться повернутися знову і знову, надихнутися на нові звершення, емоційно зарядитися, чи навпаки, заспокоїтися і відпочити, як фізично, так і духовно.

Звичайно мода, тренди сильно впливають на наш вибір, проте в першу чергу при виборі кольору чи стилю для спальні слід орієнтуватися на свої вподобання та очікування, щоб створити гармонійний інтер’єр, який налаштовуватиме нас на потрібну емоційну хвилю, не дратуватиме надмірною яскравістю та надихатиме на інтимне спілкування. Щоб результат ремонту не був для нас не завжди приємним сюрпризом до вибору фарби до спальні варто підійти у всеозброєнні. У першу чергу варто визначити для себе який результат я хочу бачити. Це не лише колір, але і ступінь глянцю, стійкість до витирання, екологічність та безпечність для здоров’я.

На які параметри варто звертати увагу, вибираючи фарбу для спальні

Не усі споживачі знають про такі речі як ЛОС (леткі  органічні сполуки) та пластифікатори. Леткі органічні сполуки – це група хімічних сполук, у яких карбон є основним компонентом.  Вони здатні випаровуватися навіть після висихання фарби. Серед найбільш поширених ЛОС є метанол, ацетон, формальдегід, бензол, уайт-спіріт. Це речовини, які здатні накопичуватися в організмі та призводити до серйозних захворювань. Багато з нас  відчували, коли заходили у відремонтоване приміщення та знаходилися у ньому якийсь час, головний біль, тошноту. Це вплив ЛОС та пластифікаторів на наш організм. Найбільше від впливу цих речовин страждають майстри, які безпосередньо контактують із  фарбами. Тому у Європейському Союзі  у 2004 році було введено жорсткі норми по вмісту летких органічних сполук у фарбах як для інтер’єру, так і для екстер’єру. Вони становлять 30 г/літр для інтер’єрних фарбів.

Фарба caparol Львів

Водночас в Україні цей показник для внутрішніх фарбів становить 75 г/літр. Бренд Капарол, турбуючись про ваше здоров’я та самопочуття, а також ваших рідних, покращив не лише український, але і європейський показник та створив внутрішній корпоративний стандарт E.L.F. Відповідно до цього стандарту вміст летких органічних сполук у продукції бренду Caparol становить 1 г/літр фарби.  Отже, стандарти бренду у 30 разів кращі за загальноєвропейські показники та у 75 разів кращі за стандарти в Україні. За підрахунками спеціалістів,  за європейськими нормами ЛОС 30 г/літр  майстри за рік роботи із інтер’єрними фарбами «споживають» приблизно 1382 г/рік  летких органічних сполук у фарбах та барвниках. Якщо ж такі розрахунки провести за стандартом компанії Caparol  E.L.F, то цей показник зменшиться у 43 рази та становитиме 32,3 г/рік. Проте, на жаль, дуже мало майстрів та їхніх клієнтів знають про цей стандарт, хоча він є надзвичайно важливим аргументом при виборі фарби для інтер’єру спальні. Слід пам’ятати що леткі органічні сполуки та пластифікатори присутні не лише у фарбах, але і у пігментах. Тому ми пропонуємо комплексну систему для тонування Caparol ColorExpress з безпечним вмістом неорганічних та органічних барвників, які відповідають корпоративному стандарту E.L.F. від Caparol. Слід розуміти, яку б екологічно безпечну фарбу ви не обрали, після тонування вміст летких органічних сполук та пластифікаторів збільшиться за рахунок їхнього високого вмісту у пігменті, і це негативно вплине на загальний вміст шкідливих речовин у інтер’єрній фарбі. А ще запропоновані нами пігменти не лише безпечні, але і максимально стійкі. Ми можемо підібрати неповторний колір серед розмаїття колірної палітри за допомогою сучасного комп’ютерного обладнання.

Вибираємо ступінь глянцю для фарби спальні

Отже про екологічність та безпеку ми вже все зрозуміли. Тепер слід визначитися із ступенем глянцю. За ним фарби розрізняють глибоко матові, матові, шовковисто глянцеві, глянцеві. Глянцеві фарби виразніше передають колір та виглядають яскравіше. Слід врахувати, що глянцева поверхня краще миється та не так швидко вбирає бруд за рахунок гладкої стіни. Проте для нанесення глянцевої фарби поверхня має бути ідеально вишпаклювана та пошліфована, оскільки на ній швидко кидаються в очі навіть маленькі нерівності.

Екологічні фарби капарол Caparol

Матова поверхня тактильно приємна та виглядає оксамитовою, вона здатна приховувати дрібні нерівності та незначні недоліки. Проте вони за рахунок більшої пористості активніше здатні вбирати бруд. Навіть миючі матові фарби не варто мити регулярно, тому що вони можуть стиратися та втрачати вигляд. Звичайно, якщо Ви плануєте малювати стелю матовою фарбою то це неактуально.

 

Яку конкретну фарбу Капарол варто вибрати для спальні

Хорошим рішенням для фарбування стелі може стати фарба CapaSilan. Глибоко матова інтер’єрна фарба виготовлена у Німеччині та відповідає всім вимогам якості, в тому числі і вищезгаданому стандарту E.L.F. Без розчинників, на основі силіконових смол вона є прекрасним рішенням для стелі та стін при бічному освітленні у приміщенні.

 Також вартий Вашої уваги такий продукт як Indeko-plus, що чудово підходить як для стель, так і для стін у спальні. Адже володіючи високим ступенем білизни цей продукт німецького виробництва надзвичайно зносостійкий, не містить емісій та розчинників, а ще володіє подвійною покривною здатністю, що дозволяє наносити лише один шар у більшості випадків. Глибокоматова, екологічна (відповідає стандарту E.L.F.), паропроникна, зручна в нанесенні інтер’єрна фарба  зробить вашу оселю затишною та зручною.

Турбуючись про вас та ваших близьких Капарол створили такі безпечні фарби як Samtex 3 E.L.F., Samtex 7 E.L.F.,  Sylitol-Bio-Innenfarbe, Amphibolin і з ще більшим асортиментом можна ознайомитися за посиланням.

Також варто зазначити що для створення вишуканого та сучасного інтер’єру можна використовувати декори, які наносять за задумом дизайнера інколи на одну стіну, інколи використовують для зонування приміщення. Capadecor Stucco Di Perla, Capadecor Stucco Eleganza, Capadecor Stucco Satinato і інші високоякісні матеріали, виготовлені у Німеччині. Застосовують для декоративного оздоблення всередині приміщень. Шпаклювфальну масу можна тонувати у потрібні вам кольори та наносити на стіну різноманітними техніками, що надасть Вашій спальні індивідуальності та неповторності.

Фарби для спальні

 

Де найкраще купити фарбу Caparol для спальні у Львові?

Для більш повного ознайомлення з властивостями пропонованих продуктів та іншими якісними фарбами варто зайти на сайт ozdobabudivelna.in.ua або зателефонувати нашим консультантам 096-567-99-06, 050-438-91-05, 067-905-16-97. Ми раді Вас бачити та надати найвичерпнішу інформацію про товар у своїх магазинах-салонах “Оздоба будівельна” (м. Львів вул. Замарстинівська, 240 та м. Львів вул. Боднарська, 14А). Здійснюємо доставку у межах Львова та області, у межах України доставка на умовах “Нової пошти”. Розфарбуємо Вашу мрію разом!

Ваша корзина