Вибираємо фарбу для дитячої кімнати

#Поради по ремонту, #Фарбування

Всі дорослі в душі як діти. Тому часто роблячи ремонт дитячої кімнати ми намагаємося втілити свої дитячі мрії та побажання забуваючи, що наша дитина вже має свої певні смаки, уподобання, а якщо їй більше 10 років – то і свій певний стиль. Тому плануючи ремонт дитячої, якщо дитина не немовля, варто поспілкуватися із нею та спланувати дизайн так, щоб задовольнив не лише Ваші побажання, але і потреби дитини. Сучасний тренд – просте, функціональне, комфортне приміщення, у якому Вашій дитині  буде комфортно, затишно та незабутньо. Дитяча кімната має налаштовувати на позитив та гарний настрій. Плануючи дитячий простір в першу чергу варто піклуватися про безпеку перебування дитини у цьому середовищі, адже вона там гратиметься, спатиме та робитиме уроки, якщо дитина вже школяр. Якщо в кімнаті оселяться братик та сестричка, варто подумати над зонуванням простору. Зонувати простір можна за допомогою меблів та кольорів. Звичайно, нейтральні барви стін – виграшний варіант, проте зонування кольором матиме  сучасний та стильний вигляд. 

 

Яку фарбу вибрати?

Як вибрати фарбу Капарол для стінЯкий колір фарби Ви б не обрали для дитячої кімнати, сама фарба повинна бути стійкою до витирання, високоякісною, сертифікованою, безпечною для дітей. Адже шкідливі речовини здатні випаровуватися роками та накопичуватися в організмі, що дуже небезпечно, та може викликати у дітей, як зрештою і в дорослих, алергічні реакції, головні болі, астму та погіршувати загальне самопочуття. Не всі знають що фарби містять пластифікатори та леткі органічні сполуки (ЛОС), які здатні спричинити найсерйозніші захворювання як дитячого, так і дорослого,  організму. У західноєвропейських країнах прийнятний вміст ЛОС у фарбах не може перевищувати 30 г / літр, в Україні цей показник становить не більше 75 г / літр. Німецький бренд Капарол, який декларує турботу про здоров’я як майстрів, так і їхніх клієнтів, встановив внутрішній корпоративний стандарт E.L.F. на рівні 1 г / літр фарби. Це у 30 разів менше ніж загальноєвропейський показник та у 70 разів – від стандарту України. Тому ми повинні зрозуміти для себе, що обираючи дешевий продукт свідомо піддаємо не тільки себе, але і своїх близьких, небезпечному впливу токсичних речовин. Крім цього, обираючи фарбу не варто забувати про пігменти, які теж містять небезпечні речовини. Пігменти Caparol, як і фарби цього бренду, відповідають корпоративному стандарту E.L.F. водночас забезпечуючи високу стійкість кольорів. Поверхні, оброблені продуктами бренду Капарол, надовго зберігають колір і фактуру, дають приємні тактильні відчуття та екологічно безпечні для нас та навколишнього середовища.

Обираючи фарбу для стелі варто звернути увагу на Indeko-plus. Це паропроникна, водорозчинна, з відмінною покривною здатністю фарба, яка довго не втрачає білизни та створює глибоко матові поверхні. Також чудово підійде для покриття глибоко матова, паропроникна, легка у застосуванні фарба Samtex 3. Як і всі фарби цього бренду, вона відповідає корпоративним вимогам E.L.F. та є безпечною для використання. Рекомендована для алергіків (сертифікована «Придатна для алергіків» відповідно до протоколу випробувань TÜV Nord) глибоко матова інтер’єрна фарба Sylitol-Bio-Innenfarbe. Фарба має чудову дифузійну здатність та можливість забезпечення здорового мікроклімату в приміщенні.

 

Що вибрати для фарбування інтер’єру?

Безпечна фарба для дитячої кімнатиХорошим вибором як для стелі, так і для стін стане CapaSilan. Фарба для інтер’єрів, з високою паропроникністю, здатністю легко наноситись та оптимально розкатуватись, яка дає можливість акуратного нанесення без видимого місця стикування на поверхні окремих ділянок навіть при не завжди сприятливому ковзаючому бічному освітленні. Зважаючи на те, що діти непосидючі, активні, важливо задуматися, щоб покриття було стійке та придатне для миття. Це забезпечить шовковисто матова універсальна фарба Amphibolin або PremiumClean – високостійка матова фарба для поверхонь, що мають значні навантаження та потребують періодичного очищення. Якщо ж у Вас підліток, який надає перевагу яскравим та насиченим кольорам, зупиніть свій вибір на PremiumColor. Це надзвичайно стійка глибоко матова фарба, яка водночас поєднує інтенсивний, насичений колір та простоту у застосуванні. Latex Samt – шовковисто матова латексна фарба, яка легко очищається та демонструє стійкість до дезінфекційних засобів. Інколи діти люблять малювати на стінах. Можливо варто зробити їм таку зону? Частина стіни, помальована фарбою та виділена по периметру багетами, надасть змогу відчути дитині себе художником, учителем чи просто намалювати свої фантазії без шкоди для навколишнього інтер’єру.

 Зважаючи на те, що у дитячій кімнаті актуальним питанням є зонування (для хлопчика і дівчинки окремі зони, зони для спання, ігор чи читання) під час ремонту можна також використати декоративні штукатурки. Вони забезпечують високу стійкість до витирання та сучасний привабливий вигляд помешкання. Окрім цього, існують різноманітні техніки нанесення декору, що забезпечує неповторність малюнку, а найширша гамма барв, у які можна затонувати декори за Вашим побажанням, надасть приміщенню індивідуальності. Capadecor Stucco Di Perla, Capadecor Stucco Eleganza, Capadecor Stucco Satinato, Capadecor StuccoDecor Di Luce, Capadecor® ArteLasur Color, Capadecor Calcino-Decor… Ширина асортименту декорів Капарол вражає. 

 

Де купити фарби для дитячої кімнати?

Проте, для широкого ознайомлення та професійної консультації варто звернутися у Львові в салон-магазин “Оздоба будівельна” по вул. Замарстинівській, 240 або вул. Боднарська, 14А. Низькі ціни,  приємне обслуговування, широкий асортимент – Ви з користю проведете час, отримуючи професійні та цінні консультації персоналу. У телефонному режимі їх можна отримати за номером 096-567-99-06, 050-438-91-05, 067-905-16-97. Також ми здійснюємо доставку у межах Львова та області. По Україні доставка на умовах “Нової пошти”. Розфарбуємо Вашу мрію разом!

 

Ваша корзина